مدیر بازاریابی آرین دیزل:

صنعت ماشین: در حاشیه ششمین نمایشگاه پخش که از ۱۸ تا ۲۰ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ در جزیره کیش در حال برگزاری است با مجتبی ضیایی مدیر بازاریابی شرکت آرین دیزل گفت و گویی داشتیم. آرین دیزل در سال جاری و سال آینده برنامه های توسعه‌ای فراوانی برای گسترش سبد محصولی خود دارد.

به گزارش صنعت ماشین،

 ضیایی در ابتدا با اشاره به نقش مهم کامیونت ها در حمل و‌نقل سبک و‌ نیمه سنگین و همچنین خالی بود جای محصولات اتوماتیک در این سگمنت خودرویی گفت: کامیونت 12 تن N120 برند جک به عنوان نخستین محصول اتوماتیک بازار ایران به‌زودی معرفی خواهد شد.

نخستین کامیونت اتوماتیک ایران معرفی می‌شود

وی افزود: علاوه بر این تمامی محصولات سگمنت کامیونت در شرکت آرین دیزل پیش از پایان سال جاری با فیس  جدید معرفی و عرضه خواهند شد.

مدیر بازاریابی شرکت آرین دیزل در توضیح برنامه های توسعه ای این شرکت برای گسترش سبد محصولی‌ خود گفت: در حوزه کشنده ها در ماه های آینده نسخه ایکس6000 و ایکس 3000 برند شکموتو نیز به بازار ایران معرفی خواهند شد.

نخستین کامیونت اتوماتیک ایران معرفی می‌شود

ضیایی افزود: شکموتو X6000 قدرتمندترین کشنده جهان به حساب می آید که بالاترین نسخه آن از موتور 800 اسب بخاری بهره می برد اما آرین دیزل قصد دارد نسخه 560 اسب بخاری را به بازار عرضه کند.

وی افزود: خودرو X3000‌ نیز که به عنوان برادر کوچک‌تر ایکس5000 به حساب می‌آید در حقیقت یک نسخه اقتصادی با قیمتی بسیار مناسب و بازار پسند است که رقیب فوتون اچ4 به حساب می‌آید. این خودرو احتمالا با موتور 460 اسب بخاری مشابه کامیون باری و کمپرسی ایکس5000 در بازار ایران عرضه خواهد شد.

نخستین کامیونت اتوماتیک ایران معرفی می‌شود

‌مدیر بازاریابی آرین دیزل در ادامه وعده داد: نسخه بدون جای‌خواب کامیونت 6 تن جک نیز در نسخه معمولی و کمپرسی نیز در برنامه تولید و عرضه قرار گرفته است تا علاوه بر پوشش دادن بخش بزرگ تری از بازار بتواند به کاهش دادن قیمت محصول و ایجاد فضای بزرگ تر محفظه بار با حذف جای‌خ‌اب کمک کند.

وی در انتها اضافه کرد: بعد از حذف شدن ون سانری از سبد محصولات خانواده آرین دیزل، جای این سگمنت خودرویی‌ در میان محصولات این برند خالی شد‌ و به همین دلیل شرکت‌قصد دارد تا در سال آینده یک ون جدید و‌ مدرن را در دو دسته باری و‌ مسافری به به بازار کشور معرفی کند. 

نخستین کامیونت اتوماتیک ایران معرفی می‌شود

نخستین کامیونت اتوماتیک ایران معرفی می‌شود

source
کلاس یوس

viraje

توسط viraje