به گزارش صنعت ماشین،

 بی وای دی پیکاپ جدید خود را روانه مکزیک می کند. این خودرو با نام شارک در واقع اولین پیکاپ بی وای دی است که براساس پلتفرم دی ام او یا سوپر هیبرید آفرودی این کمپانی توسعه یافته است.

پیکاپ بی وای دی شارک کپی اقتصادی فورد اف-150 +تصاویر

در رابطه با طراحی نمای خارجی خودرو باید گفت بی وای دی دقیقا همان مسیری را طی کرده که دیگر چینی ها در کپی از وانت های غول پیکر آمریکایی و بعضا ژاپنی طی می کنند. در قسمت های مختلف از حجم های مربعی استفاده شده و لوگوی بزرگ بی وای دی نیز در مرکز جلوپنجره جانمایی شده است.

چراغ ال ئی دی و عناصر کرومی در پروفایل دماغه دقیقا منظره ای شبیه به وانت فورد اف-150 ایجاد کرده اند.

در فضای کابین از دو نمایشگر دیجیتال برای اطلاعات کیلومتر و تنظیمات سیستم سرگرمی استفاده شده است. رنگ مکمل نارنجی برای برخی قسمت ها مانند دریچه های سیستم تهویه، حس اسپرت فضا را بهبود داده است. سایر قسمت ها مانند کنسول اصلی و میانی طراحی حجیمی دارند تا روحیه آفرودی کار را بالا ببرند!

پلتفرم DMO بی وای دی ظرفیتی را فراهم می کند تا در بخش پیشرانه از ترکیب انجین 1.5 یا 2 لیتری توربو در هماهنگی با موتور الکتریکی استفاده شود. هر دو تریم پتانسیل بازده گرمائی بالایی دارند.

تریم مجهز به انجین 1.5 لیتری خروجی برابر با 194 اسب بخار دارد و این شاخص در تریم 2 لیتری عدد 245 اسب بخار را نشان می دهد که در مجموعه پلاگین هیبرید، بخش احتراقی می تواند به عنوان ژنراتور شارژ باتری عمل کند. دی ام او امکان دستیابی به متوسط مصرف 7.8 لیتر بنزین برای 100 کیلومتر رانندگی را فراهم می کند تا در سیکل ترکیبی برد حرکتی خودرو به 1200 کیلومتر برسد.

از دیگر ویژگی های بی وای دی شارک باید به سیستم تعلیق تطبیقی آن اشاره کنیم که سواری بسیار نرمی را ممکن می کند.

اطلاعات دقیق مانند ظرفیت باتری در آینده نزدیک اعلام می شود.

بی وای دی شارک

source
کلاس یوس

viraje

توسط viraje