Wp Header Logo 395.png

شرکت دیما دیزل شرایط فروش علی الحساب کشنده HT-490 با کولر درجا را اعلام کرد.

در این طرح کشنده HT-490 به صورت غیرقطعی با قیمت علی الحساب، پیش پرداخت 3 میلیارد و 100 میلیون تومان و تکمیل وجه قبل از تحویل هم زمان با صدور دعوتنامه عرضه می شود.

زمان تحویل این خودرو هفته سوم و چهارم مرداد ماه 1403، سود مشارکت یک درصد ماهانه، سود انصراف سالانه 17 درصد و سود مشارکت 20 درصد است.

فروش این خودرو از تاریخ چهارشنبه 1403/2/26 ساعت 10 صبح تا ساعت 17 عصر یا هم زمان با تکمیل ظرفیت ادامه دارد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

مشخصات فنی دیما HT-490

دیما HT490 به پیشرانه ۱۲ لیتری و ۶ سیلندر توربو دیزل کامینز مجهز است و با استاندارد آلایندگی یورو ۵، توان ۴۹۰ اسب بخار را با گشتاور ۲۳۰۰ نیوتن متر تولید می کند. جعبه دنده اتوماتیک AMT کمپانی ZF که ۱۲ دنده جلو و دو دنده عقب دارد، توان این پیشرانه را به چرخ های عقب اولین کشنده گروه خودروسازی مایان می رساند. ظرفیت مخزن سوخت دیما ۱۲۰۰ لیتر بوده و مخزن ادبلو ۶۰ لیتری برای آن در نظر گرفته شده است. ترمزهای جلو و عقب دیما HT490 و همچنین سیستم تعلیق عقب آن از نوع بادی نشان وَبکو است و امکان تنظیم ارتفاع خودرو با حافظه ذخیره اطلاعات بر روی این کشنده وجود دارد.

کابین و اتاق دیما HT490 دارای دو تخت خواب است و تعلیق بادی ۴ نقطه ای و جک برقی در آن دیده می شود. امکاناتی نظیر سامانه کنترل پایداری و پیشگیری از هرزگردی، سامانه ترمز موتور، ریتاردر هیدرولیکی ۵ مرحله ای، گرمکن ادبلو، گرمکن سوخت، گرمکن الکتریکی هوای ورودی موتور، روشن شدن موتور از بیرون اتاق، کروز کنترل، چراغ روشنایی روز، کامپیوتر سفر، نمایشگر لمسی، تهویه اتوماتیک، میز تاشو، شیشه ها و آینه های برقی، سانروف، بخاری درجا و… بر روی این کشنده به صورت استاندارد وجود دارد. همچنین در صورت سفارش راننده امکاناتی مانند رادار خطی، سنسور باد تایر، بازشو برقی سانروف، یخچال و… بر روی دیما HT490 نصب می شود.

source
کلاس یوس

viraje

توسط viraje