7638511265433186356638511309087190273

کمتر خودروی مدرنی را می­‌توان پیدا کرد که در کنار رینگ‌های دیسک-شکل، ظاهر زیبایی پیدا کند. اما نصب این رینگ‌ها برای رولزرویس اسپکتر، این خودروی لوکس برقی را زیباتر نشان می­‌دهد.

این نمونه جالب از رولزرویس اسپکتر که توسط شرکت آمریکایی RDB LA مورد تغییر قرار گرفته، به رینگ‌های 24 اینچی RDB TS مجهز شده است، که برای این خودرو مناسب به نظر می­‌رسند. بد نیست به این نکته اشاره کنیم که چند سال پیش، رینگ‌های 22 اینچی دیسک-شکل توسط رولزرویس برای فانتوم عرضه شد. بنابراین خودروساز بریتانیایی هم به هماهنگی این طرح رینگ‌ها با محصولات خود واقف بوده است.

تغییرات RDB LA برای رولزرویس اسپکتر

البته ویژگی‌های جالب این کوپه برقی به رینگ‌ها خلاصه نمی­‌شود، چرا که بدنه هم با مشکی براق تزئین شده است، در حالی که جزئیات مشکی مات هم روی سقف، کاپوت و در صندوق دیده می­‌شود. نشان رولزرویس در جلو، عقب و همچنین گلگیر جلو با نارنجی تزئین شده است.

با وجود آن‌که فعلا هیچ تصویر رسمی از فضای کابین این نمونه از رولزرویس اسپکتر در اختیار نداریم، اما براساس تصاویر بدنه خودرو، می­‌توان ترکیب رنگی مشکی و نارنجی این فضا را تشخیص داد.

تغییرات RDB LA برای رولزرویس اسپکتر

اعمال تغییر بر خودروی لوکسی همچون رولزرویس اسپکتر، هرگز کار آسانی نیست، اما به نظر می‌­رسد که شرکت RDB LA به خوبی از پس انجام این امر خطیر برآمده است. درواقع این نمونه با وجود تغییرات محدود، کاملا متمایز به نظر می‌­رسد. این در حالی است که در نمونه تغییریافته از رولزرویس اسپکتر توسط شرکت منصوری که یک ماه پیش رونمایی شد، با انبوهی از قطعات فیبرکربنی و همچنین قطعات بی‌مصرف همچون باله و زیرسپری مواجه بودیم، که می‌­تواند برای بسیاری از مشتریان رولزرویس ناخوشایند باشد.

جدیدترین اخبار خودرو را در باما بخوانید.

source
کلاس یوس

viraje

توسط viraje