Fotojet198638508892918777061

بالاخره انتظارها به پایان رسید و ب‌ ام‌ و M4 CS مدل ۲۰۲۵ معرفی شد. این خودرو جایگاهی بین نسخه کامپتیشن و CSL دارد و اصلاحاتی مانند افزایش قدرت و کاهش وزن روی آن اعمال شده است.

مشخصات فنی ب‌ ام‌ و M4 CS مدل 2025

تغییراتی که دیده می‌شود، مشابه M3 CS است و آشنا به نظر می‌رسد. خروجی پیشرانه شش سیلندر خطی توئین توربوشارژ آن اکنون به ۵۴۳ اسب‌بخار می‌رسد و حداکثر گشتاور نیز ۶۵۰ نیوتن‌متر است. نیرو از طریق گیربکس هشت سرعته Steptronic به سیستم تمام چرخ محرک M xDrive منتقل می‌شود. این خودرو در مدت زمان ۳.۲ ثانیه به سرعت 100 کیلومتر برساعت می‌رسد. حداکثر سرعت نیز ۳۰۲ کیلومتر برساعت بوده که مطابق با M3 CS است.

2025 ب‌ا م‌ و M4 C S

ب‌ ام‌ و می‌گوید که این نسخه، نسبت به نسخه کامپتیشن، ۲۰ کیلوگرم سبک‌تر شده است. این کاهش وزن به لطف استفاده از پلاستیک تقویت‌شده با فیبرکربن حاصل شده، که در قسمت‌هایی مانند کاپوت، اسپلیتر جلو و دیفیوزر عقب به کار رفته است. این جنس قطعات حتی در کابین خودرو نیز دیده می‌شوند؛ قسمت‌هایی مانند کنسول، پدال شیفتر و سایر قطعات. صندلی‌های M Carbon سبک‌تر شده و ب‌ ام‌ و حتی حدود ۴ کیلوگرم از وزن سیستم اگزوز کاسته است.

حاصل تمامی این تغییرات و همچنین تنظیم شاسی و سیستم تعلیق، یک کوپه چابک است که سریع‌تر از نسخه CSL نیست، اما به آن نزدیک است. ب‌ ام‌ و توانسته با M4 CS تایم ۷ دقیقه و ۲۱.۹۹ ثانیه را در نوربورگ رینگ ثبت کند، که تنها حدود ۱.۵ ثانیه کند‌تر از نسخه CSL است.

2025 ب‌ا م‌ و M4 C S

ویژگی‌های ظاهری ب‌ ام‌ و M4 CS مدل 2025

ب‌ ام‌ و برای مشتریانی که عاشق سرعت و رانندگی در پیست هستند، آپشن تایرهای اولترا‌ترک را ارائه می‌دهد، که بدون هزینه اضافی است. این تایرها، رینگ‌های آلیاژی ۱۹ اینچی جلو و ۲۰ اینچی عقب M را در بر می‌گیرند. این رینگ‌ها در رنگ‌های مشکی و یا طلایی در دسترس هستند.

سایر ویژگی‌های M4 CS شامل کابین مشکی با تریم قرمز است، که از آلکانتارا و چرم پوشیده شده. رنگ‌های قابل انتخاب بدنه نیز آبی Riviera و یا سبز Frozen Isle of Man است. شما می‌توانید لوگو CS را روی صندلی‌ها، کنسول و رکاب‌ها ببینید. لوگو CS همچنین روی جلوپنجره و در صندوق نیز نصب شده است.

2025 ب‌ا م‌ و M4 C S

قاب جلوپنجره بزرگ حذف شده تا وزن خودرو کاهش یابد. اما در حین حال یک تریم قرمز به آن افزوده شده تا از M4 معمولی قابل تشخیص باشد.

قیمت ب‌ ام‌ و M4 CS مدل 2025

شروع قیمت M4 CS از ۱۲۴,۶۷۵ دلار است، که حدود ۳۵,۲۰۰ دلار گران‌تر از نسخه کامپتیشن xDrive است. تولید M4 CS از ماه ژوئیه آغاز می‌شود و خودروها اواخر سال جاری به دست مشتریان می‌رسند.

جدیدترین اخبار خودرو را در باما بخوانید.

source
کلاس یوس

viraje

توسط viraje