Fotojet2186638512979514548957

کمپانی تیونینگ Mugen یک کیت بدنه جذاب و اسپرت را برای جدیدترین نسل هوندا سیویک معرفی کرده است. این شرکت تیونینگ ژاپنی، ارتقاهای خود را برای سیویک، در نمایشگاه اتوسالن توکیو در ماه ژانویه نمایش داده بود. اکنون برخی از این ارتقاها دردسترس است.

تغییرات ظاهری هوندا سیویک نسخه موگن

یک کیت بدنه آیرودینامیک ارائه شده که حاوی اسپویلر و لیپ سپر بزرگ جلو (شامل قاب دور ورودی‌های هوا)، رکاب‌های جانبی و بال بزرگ عقب است. خروجی اگزوز نیز در بخش میانی تعبیه شده است. موگن همچنین رینگ‌های ۱۹ اینچی از برند BBS را نیز نصب کرده است.

هوندا سیویک نسخه موگن

این کیت بدنه، تنها با تغییرات ظاهری همراه نیست؛ همین کیت باعث شده تا داون‌فورس خودرو تا ۲۵ درصد بهبود یابد. همچنین رینگ‌های جدید حدود ۱۰ کیلوگرم سبک‌تر هستند.

قیمت قطعات لیپ سپر جلو، رکاب‌های جانبی و اسپویلر لبه صندوق به ۲,۰۶۵ دلار می‌رسد.

تغییرات داخل کابین هوندا سیویک نسخه موگن

ارتقاهای زیادی داخل کابین نیز دیده می‌شود. برای مثال، روکش آلکانتارا و کفپوش‌های موگن اضافه شده است. با وجود کنسول میانی فیبرکربن و صندلی‌های جلو MS-C، وزن کم‌تر شده است.

هوندا سیویک نسخه موگن

تغییرات فنی هوندا سیویک

موگن در بخش قطعات نیز دمپرهای ارتقایافته و دو نوع پد ترمز پرفورمنس درنظر گرفته است. این ترمزها هنوز آماده نشده‌‌اند، اما دمپرها قابل استفاده هستند. بال بزرگ عقب نیز تا ماه سپتامبر به فروش نخواهد رسید. رینگ‌های آن نیز در ماه آگوست از راه می‌رسند. خروجی اگزوز نیز در حال ساخت و توسعه بوده و زمان عرضه آن مشخص نیست.

قطعات آیرودینامیکی موگن، برای خودروهای بازار ژاپن طراحی شده‌اند؛ اما این شرکت با توزیع‌کنندگان جهانی نیز همکاری می‌کند.

جدیدترین اخبار خودرو را در باما بخوانید.

source
کلاس یوس

viraje

توسط viraje