ویژه اردیبهشت ماه 1403؛

صنعت ماشین: براساس آخرین بخشنامه فروش شرکت مونتاژکننده پیکاپ کلوت اتوماتیک، قیمت جدید و نهایی این محصول ویژه اردیبهشت ماه 1403 توسط مکث موتور اطلاع رسانی شد.

به گزارش صنعت ماشین،

 بخشنامه جدید فروش پیکاپ کلوت اتوماتیک، ویژه اردیبهشت ۱۴۰۳ با قیمت جدید به نمایندگی های مجاز فروش شرکت مکث موتور ابلاغ شده است. طبق این بخشنامه فروش، قیمت جدید پیکاپ کلوت اتوماتیک با افزایش ۲۴۲ میلیون تومانی نسبت به آخرین قیمت این خودرو در سال ۱۴۰۲، به ۲ میلیارد و ۱۹۲ میلیون تومان رسیده است.

فروش پیکاپ کلوت اتوماتیک مکث موتور آغاز شد +جدول

البته در این طرح فروش، امکان پرداخت دو مرحله‌ای وجه برای متقاضیان خرید پیکاپ کلوت اتوماتیک فراهم آمده است به این ترتیب که متقاضی مبلغ ۹۸۵ میلیون تومان را به عنوان پیش‌پرداخت در هنگام ثبت‌نام، پرداخت می‌کند و مابقی، همزمان با ارسال دعوتنامه دریافت می‌شود. موعد تحویل خودرو های ثبت‌نامی نیز ۹۰ روز کاری اعلام شده است.

لازم به ذکر است برای وجه پرداختی مشتری در هنگام ثبت نام، سود مشارکت و یا انصراف لحاظ نمی‌شود اما در صورت تاخیر در تحویل خودرو به مشتری، ۱۲ درصد جریمه تاخیر بصورت سالانه متوجه شرکت خواهد بود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا ثبت نام در این طرح فروش پیکاپ کلوت اتوماتیک می‌توانید به نمایندگی های مجاز فروش شرکت مکث موتور در سراسر کشور مراجعه کنید.

فروش پیکاپ کلوت اتوماتیک مکث موتور آغاز شد +جدول

source
کلاس یوس

viraje

توسط viraje