دو دیفرانسیل و شاسی مستقل؛ 

صنعت ماشین: صنایع خودروسازی ایلیا را شایر بتوان تنها خودروساز کشور دانست که در شرایط فعلی، محصولی کاملا متناسب با شرایط آفرودی – آن هم با قیمتی معقول – به بازار کشور عرضه می کند. دایون Y7 که ادامه دهنده راه دایون Y5 در بازار کشور است….

به گزارش صنعت ماشین،

 صنایع خودروسازی ایلیا را شایر بتوان تنها خودروساز کشور دانست که در شرایط فعلی، محصولی کاملا متناسب با شرایط آفرودی – آن هم با قیمتی معقول – به بازار کشور عرضه می کند. دایون Y7 که ادامه دهنده راه دایون Y5 در بازار کشور است، به لطف بهره مندی از سیستم چهار چرخ محرک و شاسی مستقل از بدنه، پتانسیل های بسیاری برای خارج از جاده دارد. علاوه بر این، پیشرانه این شاسی بلند نیز توان مناسبی دارد. باید اشاره کرد که دایون Y7 مجهز به پیشرانه ۲.۴ لیتری توربوشارژ با ۲۱۵ اسب بخار قدرت و ۳۲۰ نیوتن متر گشتاور است. در این خودرو انتقال قدرت به محور جلو و عقب را یک جعبه دنده شش سرعته اتوماتیک انجام می دهد. نکته جالب توجه در خصوص پیشرانه مورد استفاده در دایون Y7، این است که توسط میتسوبیشی ساخته شده و مصرف کننده نیز از لحاظ دوام آن آسوده خاطر خواهد بود. 

اگر اهل آفرود هستید، دایون Y7 بخرید

خودروی آفرودی صفر کیلومتر یا کارکرده مستهلک؟

اگر قصد خرید یک خودرو آفرودی را داشته باشید، باید از بین انتخاب بین خودروهای کارکرده با قیمت گزاف و انتخاب بین خودروهای صفر کیلومتر مونتاژی یک گزینه را انتخاب کنید. در صورت انتخاب گزینه صفر کیلومتر، دایون Y7 به عنوان یک خودرو شاسی بلند ارجحیت بیشتری نسبت به پیکاپ ها دارد. چرا که برای استفاده خانوادگی هم مناسب است. 

اگر اهل آفرود هستید، دایون Y7 بخرید

حالا که بحث قیمت شد، شایان ذکر است که صنایع خودروسازی ایلیا فروش دایون Y7 را با پیش پرداخت ۸۱۲ میلیون تومان آغاز و موعد تحویل آن را نیز ۹۰ روز کاری اعلام کرده است. در این طرح فروش، امکان انتخاب رنگ های سفید، مشکی و خاکستری برای مشتریان وجود دارد.

تجهیزات ایمنی و رفاهی

تجهیزاتی مثل صفحه نمایش 8 اینچی لمسی ، تودوزی و فرمان چرم، 8 بلندگو، سیستم Keyless و استارتر، تنظیم برقی صندلی راننده، سانروف برقی، دوربین دید عقب، سیستم کروز کنترل، قابلیت استفاده برای 7 سرنشین، رینگ 17 اینچی آلومینیومی، کنترل مستقل سیستم تهویه مطبوع ردیف عقب و … بکار رفته است. اما باید گفت که دایون Y7 کمی لیست کامل‌تری در این بخش دارد و سیستم‌هایی نظیر سیستم کنترل پایداری (ESC)، چراغ‌های روشنایی در روز (Daylight)، سیستم مانیتورینگ فشار باد تایرها (TPMS)، سیستم چراغ اتوماتیک (Autolight) و سیستم برف پاک کن اتوماتیک مجهز به سنسور باران از جمله تجهیزات موجود در دایون Y7 است.

اگر اهل آفرود هستید، دایون Y7 بخرید

اگر اهل آفرود هستید، دایون Y7 بخرید

source
کلاس یوس

viraje

توسط viraje