بی‌ام‌و مخملی هوش از سر خودرو بازان پراند!

صنعت ماشین: اگر فکر می‌کنید که XM، شاسی‌بلند قدرتمند بی ام و دیگر نمی‌تواند بیش از جذاب باشد، سخت در اشتباه هستید!
بی ام و مخملی هوش از سر خودرو بازان پراند!

به گزارش صنعت ماشین،

 بی ام و در جدیدترین اقدام خود با یک مدل بریتانیایی به نام نائومی کمبل همکاری کرده تا نسخه ای خاص و استثنایی از مدل پرچم‌دار M را تولید کند. این XM خاص به دلیل علاقه این مدل، به رنگ بنفش طراحی شده است.

نسخه خاص و استثنایی از مدل پرچمدار XM بی ام و +تصاویر

این بی ام‌ و XM که Mystique Allure نام دارد، اولین نمایش عمومی خود را این هفته در جشنواره فیلم کن انجام می‌دهد. این خودرو تا حدی با مخمل واقعی پوشانده شده است. این پارچه نرم در داخل نیز استفاده شده است.

نسخه خاص و استثنایی از مدل پرچمدار XM بی ام و +تصاویر

این اولین بار نیست که بی‌ام‌و از پارچه روی بدنه خودرو استفاده می‌کند. در سال 2008، مدل Gina Light Visionary یک پارچه بادوام داشت که ساختار فلزی را می‌پوشاند. این کانسپت مسلماً جالب‌تر از XM بود، چرا که بدنه‌ای داشت که تغییر شکل می‌داد! محرک‌های هیدرولیک و الکتریکی که بر روی ساختار آلومینیومی زیر پوسته نصب شده‌اند، Gina را قادر می‌سازند تا شکل خود را تغییر دهد.

نسخه خاص و استثنایی از مدل پرچمدار XM بی ام و +تصاویر

این برند لوکس آلمانی تا حدودی عادت به انجام کارهای متفاوت با بدنه خودرو دارد. در سال 2019، بی‌ام‌و از یک مدل X6 فوق مشکی با پوشش Vantablack VBx2 رونمایی کرد که می‌توانست بیش از 99 درصد نور را جذب کند. در سال 2022، iX Flow دارای فناوری E Ink با میلیون‌ها میکروکپسول به ضخامت موی انسان بود که می‌توانست رنگهای خاکستری را نشان دهد. یک سال بعد، کانسپت i Vision Dee با 32 رنگ قابل انتخاب در 240 بخش از بدنه خودرو رونمایی شد.

source
کلاس یوس

viraje

توسط viraje