صنعت ماشین: شرکت چینی نیو یک نام تجاری مقرون‌به‌صرفه‌تر در چالش مستقیم تسلا ارائه می‌کند. شرکت چینی خودروهای برقی نیو به‌تازگی اولین خودروی خود را با نام تجاری جدید – Onvo – و با قیمت پایین‌تری عرضه کرد…

به گزارش صنعت ماشین،

 شرکت چینی نیو یک نام تجاری مقرون‌به‌صرفه‌تر در چالش مستقیم تسلا ارائه می‌کند. شرکت چینی خودروهای برقی نیو به‌تازگی اولین خودروی خود را با نام تجاری جدید – Onvo – و با قیمت پایین‌تری عرضه کرد. هدف از عرضه این خودرو، رقابت با مدل Y تسلا، پرفروش‌ترین خودروی برقی جهان، است.

ویلیام لی، مدیر اجرایی نیو، شاسی‌بلند Onvo L60 را در شانگهای ارائه کرد و گفت که این شرکت قصد دارد با ۴RAV تویوتا موتور و مدل Y تسلا مقابله کند. او افزود که این خودرو جادارتر از مدل Y تسلاست. نیو از شاسی‌بلند جدید خود با قیمت ۲۱۹هزار و ۹۰۰یوان (۳۰۴۰۰دلار) رونمایی کرد که ۱۲درصد کمتر از قیمت مدل Y تسلاست که از ۲۴۹هزار و ۹۰۰یوان در چین شروع می‌شود. نیو قصد دارد تحویل این خودرو را در ماه سپتامبر آغاز کند.

به گزارش رویترز، لی اظهار کرد با پیشرفت فناوری‌ها و عمیق‌تر شدن درک مردم از خودروهای الکتریکی هوشمند، امروز زمان آن فرارسیده که استانداردهای خودروهای خانوادگی را بازتعریف کنیم. 

source
کلاس یوس

viraje

توسط viraje