Wp Header Logo 384.png

به گزارش خبرنگار پرشین خودرو، آخرین بار در سال ۱۳۹۶ بود که آرین موتور موفق شد خودروهای میتسوبیشی را راهی بازار کند و در آن سال میتسوبیشی اوتلندر پلاگین هیبرید را معرفی و تعدادی را نیز به مشتریان تحویل داد اما شرایط به صورتی پیش رفت که واردات خودرو به طور کلی متوقف شد.

با گشایش‌ها و رفع ممنوعیت‌ پیش روی واردات خودرو از سال گذشته، به مرور شاهد ورود محصولات خودروسازان بزرگ هستیم که البته توسط شرکت‌های نوپا و تازه تاسیس انجام شده است.

در این میان آرین موتور که نماینده رسمی میتسوبیشی در ایران بود و شبکه مناسبی از خدمات پس از فروش با نیروهای آموزش دیده را فراهم ساخته بود مجددا موفق به واردات میتسوبیشی شده است.

میتسوبیشی اوتلندر

خودرویی که قرار است به عنوان نخستین محصول راهی بازار خودرو شود، میتسوبیشی اوتلندر در تیپ‌های مختلف است که امروز در نمایشگاه خودرو شیراز برای اولین بار رونمایی شد.

میتسوبیشی اوتلندر در دو نسخه ۵ و ۷ نفره توسط آرین موتور راهی بازار شده و قرار است در مدل دو دیفرانسیل و تک با آپشن‌های مختلف به خریداران عرضه شود.

میتسوبیشی اوتلندر در هر دو نسخه ۵ و ۷ نفره از یک مشخصات فنی برخوردار است و با پیشرانه ۱.۵ لیتری با توان تولید ۱۶۰ اسب بخار و ۲۸۰ نیوتن متر گشتاور راهی بازار می‌شود.

شتاب صفر تا صد هر دو خودرو ۱۰ ثانیه است و در هر صد کیلومتر نیز ۷.۵ لیتر بنزین مصرف می‌کند با این تفاوت که نسخه ۵ نفره در هر ۱۰۰ کیلومتر ۷.۳ لیتر بنزین می‌سوزاند.

نسخه‌ای که امروز معرفی شده است با گیربکس ۸ سرعته CVT نیرو را به هر چهار چرخ خودرو منتقل می‌کند.

در بخش امکانات رفاهی نیز می‌توانیم به رادار نقطه کور، کنترل سرعت در سراشیبی و سربالایی، دوربین ۳۶۰ درجه، کلاستر دیجیتال، اتوهولد، چهار حالت رانندگی، سنسور نور، درب صندوق برقی، گرمکن صندلی جلو، سنسور عقب و جلو و هدآپ دیسپلی نام برد.

مشخصات فنی میتسوبیشی اوتلندر نسخه ۷ نفره

مشخصات فنی میتسوبیشی اوتلندر نسخه 7 نفره

مشخصات فنی میتسوبیشی اوتلندر نسخه ۵ نفره

مشخصات فنی میتسوبیشی اوتلندر نسخه 5 نفره

source

viraje

توسط viraje