789638538091594052213

ماستنگ به سمت مسابقات لمان در تریم GT3 حرکت می‌کند و برای گرامی‌داشت این مناسبت، فورد اطلاعات جدیدی درباره نسخه شهری ارائه داده است. با بررسی داخل ماستنگ GTD، درمی‌یابیم که چندین پکیج انتخابی در دسترس خواهد بود که یکی از آن‌ها پکیج پرفورمنس است.

مشخصات فنی پکیج‌های فورد ماستنگ GTD

این بسته، ارتقاء‌هایی را با تمرکز بر وزن و ایرودینامیک داشته‌ است. بخش جلویی خودرو به صفحات کوچک و یک اسپلیتر بزرگ مجهز می‌شود، در حالی که در قسمت پشتی، سیستم کاهش کشش توسط بال بزرگ عقب اعمال نقش می‌کند.

فلاپ‌های زیر بدنه نیز بخشی از این پکیج هستند و همراه با همه این‌ها، پکیج سبک وزن نیز وجود دارد که عایق‌های صوتی را نیز حذف می‌کند. همچنین این پکیج دارای چرخ‌های 20 اینچی منیزیمی است، که در عکس‌ها مشاهده می‌شود، که با رنگ جدیدی به نام Chroma Flame پوشیده شده‌اند.

معرفی فورد موستانگ GTD

فورد همانطور که دلیل ارتقاء عملکرد در نسخه نهایی پرفورمنس را ذکر نکرده به قیمت آن نیز اشاره‌ای نمی‌کند. اما فورد می‌گوید این پکیج راهی برای GTD برای ثبت زمان کم‌تر از هفت دقیقه است.

گرگ گودال، یکی از مهندسین ارشد گفته: «بسیاری از خودروهای اسپرت در یک زمینه خاص عالی هستند. اما برای اینکه یک خودرو بتواند زمان سریعی در پیست نوربرگ‌رینگ ثبت کند، باید در همه چیز عالی باشد.»

پیچیدن راحت، چسبندگی، ترمزگیری، شتاب، هیچ زمینه‌ای نیست که فورد ماستنگ GTD نتواند در آن بدرخشد.

معرفی فورد موستانگ GTD

علاوه بر پکیج پرفورمنس و پکیج سبک، فورد مدل GTD را در یک نسخه ویژه به نام Carbon Series عرضه خواهد کرد که بدنه فیبر کربنی آن در قسمت‌های کاپوت، سقف و بخشی از درب صندوق بدون رنگ خواهد بود. این نسخه همچنین دارای پوشش Magnetite برای چرخ‌ها خواهد بود، خواه از جنس آلومینیوم یا منیزیم باشند. این نسخه می‌تواند با یکی از شش رنگ استاندارد خارجی، از جمله رنگ Chroma Flame ذکر شده، ترکیب شود.

کابین ماستنگ GTD

فضای داخلی بسیار شبیه به ماستنگ معمولی است با صفحه‌نمایش‌های 13.2 اینچی و 12.4 اینچی که مانند مدل‌های Premium یکپارچه شده‌اند. مدل GTD به طور استاندارد دارای صندلی‌های Recaro، طرح‌های ویژه برای نمایشگرها، پدال‌های دنده تیتانیومی و دو دکمه جدید در کنسول مرکزی است. یکی از این دکمه‌ها برنامه‌های مختلف Track Apps که در GTD ارائه می‌شود را باز می‌کند و دیگری وظیفه لیفت کردن محور جلو را فعال می‌کند. یک فرمان مخصوص GTD نیز نصب شده است.

برنامه فورد برای تولید ماستنگ GTD

فورد برنامه دارد تا GTD را به مدت دو سال تولید کند. تعداد تولید رسمی ذکر نشده است اما تخمین‌ها در حدود 1,400 دستگاه است. قیمت نیز در این مرحله تخمینی است اما کمتر از 325,000 دلار نخواهد بود. با این وجود، فورد بیش از 7,500 درخواست از افراد در ایالات متحده و کانادا دریافت کرده که مشتاق به خرید یکی از این خودروها هستند. فرآیند فروش فعلا بسته شده است، اما درخواست‌های خریداران در اروپا به زودی آغاز خواهد شد.

جدیدترین اخبار خودرو را در باما بخوانید.

source

viraje

توسط viraje