Wp Header Logo 531.png

فیات گراند پاندا ۲۰۲۵ با ظرفیت ۵ نفر، برای زندگی راحت خانوادگی و تحرک شهری مدرن مناسب است.

به گزارش مجله ماشین، فیات گراند پاندا ۲۰۲۵ که در مرکز طراحی تورین ایتالیا طراحی شده، با طول تنها ۳.۹۹ متر، از سایر خودروهای بخش B که به طور میانگین ۴.۰۶ متر طول دارند، متمایز می شود.

این خودرو با خطوط تمیز و فضای داخلی جادار و سازماندهی شده به لطف حجم جمع و جور خود، برجسته شده است.

حجم خودرو با هدف انتقال استحکام و منحصر به فرد بودن، مستحکم و ساختاری به نظر می رسد.

طراحی بدنه با خطوط جانبی برجسته، به صورت گوه ای شکل و پویا است.

گراند پاندا برای انتقال برند به آینده با استفاده نوآورانه و هوشمندانه از فضا، شخصیت جالب و ویژگی های شگفت انگیز طراحی شده است.

فیات گراند پاندا ۲۰۲۵
نمای عقب فیات گراند پاندا ۲۰۲۵

فیات گراند پاندا ۲۰۲۵ پاندا جدید با ظاهری بیرونی خاص با ترکیبی ظریف از خطوط ساختاری و سطوح نرم و برجسته عرضه می شود که قوس چرخ های مستحکم را برجسته می کند.

علاوه بر این، “ایتالیایی بودن” فیات گراند پاندا جدید با طراحی نمادین و طنزآمیز ایتالیایی که مترادف با زیبایی است، بلافاصله آشکار می شود. این خودروی خانوادگی جمع و جور با رنگ های بدنه روشن عرضه می شود که یکی از آنها زرد خواهد بود.

نمای جلویی دارای حجم جمع و جوری با شخصیت جدید و متمایز است.

خطوط عمودی دقیق، چیدمان شبکه مربعی پیشرفته ای را در بر می گیرند که ظاهری شیک و قدرتمند ایجاد می کند و از مرکز جلوپنجره مشکی براق بالایی تا چراغ های جلو، نقطه گذاری پیکسلی ایجاد می کند.

وجود صفحه محافظ در بخش میانی پایین سپر به تاکید بر ظاهر شهری کمک می کند، در حالی که چراغ های جلو که از مکعب های اپال ساخته شده اند، پنجره های نمای کارخانه لینگوتو را منعکس می کنند.

علاوه بر امضای نور منحصر به فرد، چراغ های روشنایی روز (DRL) به راهنما تبدیل می شوند و برخی از مکعب ها را که به صورت پیکسل های افقی در یک الگوی صفحه شطرنج چیده شده اند، روشن می کنند.

در نمای جانبی، نمای کلی فیات گراند پاندا یادآور قدرت پاندای دهه ۸۰ است، با جذابیت غیرقابل انکار و اعتماد به نفس آن که توسط محفظه سرنشینان و گلخانه پویا ارائه شده است.

فیات گراند پاندا ۲۰۲۵
نمای جانبی فیات گراند پاندا ۲۰۲۵

شیب بدنه و کابین گوه ای شکل به خوبی تعریف شده و با شیب رکاب های سقفی که از بالا به سمت عقب حرکت می کنند، بیشتر تقویت می شود.

به احترام به پاندای کلاسیک ۴x4، ح буквы پاندا شگفت انگیز هستند: با سه بعدی برجسته روی درها چاپ شده اند، محیط اطراف را منعکس می کنند و قسمت پایین کناره ها را جاندار می کنند.

علاوه بر این، شیب غیرقابل انکاری نسبت زاویه دار با حجم عمودی قسمت عقب توسط ستون C مستحکم بازتولید می شود.

برای ایجاد یک اثر عدسی، یک نشان مربع مشکی به گرافیک گلخانه متصل می شود و جلوه ای خیره کننده ایجاد می کند که در آن چهار حرف FIAT به چهار میله تبدیل می شوند که دور خودرو راه می روند.

قسمت عقب نیز به لطف قوس های برجسته چرخ، شیب پنجره ها، چیدمان کلی پنجره عقب، چراغ های جلو و زیر سپرها، دارای شخصیتی جسورانه است که ظاهری محافظتی، پایدار و زمینی محکم به فیات گراند پاندا می بخشد.

حجم خودرو با ادغام یک قاب مشکی براق با حروف سه بعدی پاندا که ادای احترامی به پاندای اصلی است، افزایش یافته است.

در نهایت، برای حفظ تم هندسه دهه ۸۰ با ترکیب استایل آینده نگر، رینگ های آلیاژ ۱۷ اینچی برش الماسی با طراحی X جذاب و شیک تقویت شده اند.

فیات گراند پاندا با یک زبان طراحی خاص و جدید، اکنون آینده را شکل می دهد. این خودرو بخشی از تلاش برند برای ارائه یک خودروی منحصر به فرد به مشتریان در سراسر جهان است که تمام ارزش های خود را از طریق طراحی متمایز خود بیان می کند.

source

viraje

توسط viraje