14030319120422578302516710

به گزارش خبرگزاری تسنیم، متقاضیانی که در بهمن ماه سال گذشته با ثبت نام در این طرح، اطلاعاتشان را به ستاد نوسازی ناوگان و اسقاط خودرو‌های فرسوده ارسال کرده اند و پس از درج مشخصات خودروی فرسوده، حائز شرایط مشارکت در این طرح بوده اند می‌توانند برای ثبت نام خودرو‌های عرضه شده در این طرح اقدام کنند.

در این طرح خودرو‌های اطلس، شاهین با گیربکس اتوماتیک و کوییک GXR-L با رینگ آلومینیومی و ترمز ESC با موعد تحویل مهرماه 1403 عرضه شده است. 

متقاضیان پس از دریافت پیامک از سوی خودروساز می‌توانند با مراجعه به نشانی اینترنتی https://saipa.iranecar.com به انتخاب نوع خودرو، ثبت نام و واریز پیش پرداخت اقدام کنند.

براساس این گزارش؛ آغاز فرآیند ثبت نام پس از رویت و تایید اقرارنامه امکان پذیر بوده و حداکثر مهلت تکمیل فرآیند اسقاط و ارائه مدارک و مستندات لازم تا یک ماه قبل از موعد تحویل اعلامی (حداکثر تا پایان شهریور 1403) است و در صورت واریز وجه پیش پرداخت و نبود اقدام لازم برای اسقاط خودرو و اخذ تاییدیه فراجا و ستاد نوسازی در مهلت زمانی مذکور، ثبت نام و واریز وجه منتخبان باطل و مبلغ واریزی بدون پرداخت سود مشارکت و سود انصراف به حساب مشتری بازگردانده می‌شود.

انتهای پیام/

source

viraje

توسط viraje