Wp Header Logo 591.png

مالکان خودروهای تیگو 8 پرو پلاگین هیبرید جهت افزایش آگاهی اجتماعی درباره اهمیت جنگل‌ها و درختان، با خودروهای پاک و سبز به سوی جنگل‌های گیلان به راه افتادند و با کاشت درخت، روز خاطره انگیزی را در راستای ارتقای فرهنگ نگهداری از درختان و جنگل‌ها ثبت کردند.

کره زمین میراث ارزشمندی است که برای هزاران سال میزبان ما بوده اما با اوج‌گیری فعالیت‌های صنعتی، زمین با خطرهای بسیاری از سوی انسان‌ها مواجه شده و امروز در یکی از حساس‌ترین برهه‌های خود قرار دارد. همراه با وضعیت بغرنج زمین، شرکت‌ها و سازمان‌های بزرگ جهانی به دنبال تولید محصولات همگام با محیط زیست و ایجاد دغدغه‌مندی در انسان‌ها به منظور نگهداری بهتر از خانه همیشگی ما هستند.

یکی از محصولات نوآورانه و سبز که سازگاری بیشتری با زمین دارد، خودروهای پلاگین هیبرید هستند که به منظور ساختن آینده صنعت حمل‌و‌نقل و مراقبت از زمین توسعه یافتند و روانه بازار شدند. بعد از گذشت چندین ماه از عرضه تیگو 8 پرو پلاگین هیبرید به بازار، دارندگان این خودروها یک بار دیگر لزوم مراقبت از زمین را یادآور شدند. دارندگان این خودروهای پاک در حرکتی هماهنگ به سوی جنگل‌های گیلان، سفری خاطره انگیز را ثبت کردند و توانایی این خودرو قدرتمند را در سفرهای طولانی با کمترین اثر کربنی و به منظور نشان دادن اهمیت زمین و جنگل‌ها به تصویر کشیدند.

سفر نمادین و هیجان انگیز رانندگان تیگو 8 پرو پلاگین هیبرید روز پنج شنبه، 17 خرداد از تهران آغاز شد و با تماشای جلوه‌های طبیعت به مقصد گیلان و جنگل‌های اطراف شهر رشت ادامه یافت. در این کمپ جنگلی، مراقبت از طبیعت در عین لذت بردن از جاذبه‌های جنگل با حضور این جمعیت طبیعت دوست انجام شد.

درختکاری و کمک به احیای جنگل‌ها

گروه بعد از رسیدن به دهانه جنگل، تیگو 8 پرو پلاگین هیبرید را در محیطی مناسب پارک و با حرکت به سوی اعماق جنگل، از ویژگی‌های خدادادی و چشم نواز طبیعت دیدن کردند و با گوش سپردن به صدای پرندگان و دوری از هیاهوی شهرهای بزرگ، روز خاطره انگیزی را رقم زدند.

مهم‌ترین فعالیت این رویداد، کاشت نهال و بذر گیاهان در قسمت‌های خالی از درخت جنگل بود که هر کدام از دارندگان تیگو 8 نهالی را به زمین هدیه کردند تا در سالیان آینده با توجه بیشتر مردم به سوی محیط زیست، شاهد نگهداری بهتر از زمین و ترویج فرهنگ درخت کاری در نقاط مختلف باشیم.

اقدام ارزشمند مشتریان تیگو 8 پرو پلاگین هیبرید نشان دهنده اهمیت زمین برای ادامه حیات بشر و جانوران و وابستگی زندگی ما به وجود جنگل‌ها به عنوان قلب تپنده زمین هستند که تامین کننده اکسیژن لازم برای ادامه بقای زندگی است.

چالش عکاسی از ویژگی‌های زیبای طبیعت

بخشی از این برنامه ویژه، آموزش عکاسی توسط مربی حرفه‌ای به حاضران در این رویداد بود تا بهتر جلوههای زیبای جنگل‌ها توسط دوست داران طبیعت به تصویر کشیده شود.

در این فعالیت دوربین‌های حرفه‌ای در اختیار علاقه‌مندان قرار گرفت و تصاویر زیبایی از درختان بلند و نفوذ نور از لا به لای شاخه‌های درختان به زمین ثبت کردند که در اذهان این گروه طبیعت دوست باقی خواهد ماند. در پایان این چالش هیجان انگیز، بهترین تصاویر انتخاب و نفرات برتر جوایز نفیسی دریافت کردند.

ترویج زندگی سالم با آشپزی گیاهی

این گروه دوستدار طبیعت، برای تهیه وعده غذایی مورد نیاز خود در این کمپ، به جای استفاده از خوراکی‌های ناسالم، نحوه درست کردن آتش در دل جنگل و طبخ غذای گیاهی را با حضور آشپز حرفه‌ای در تور جنگل‌نوردی آموختند و در ادامه به پخت و پز غذای سالم پرداختند.

پخت و پز غذاهای گیاهی و ترویج سبک زندگی سالم از پیام‌های اصلی کمپ جنگلی مشتریان تیگو 8 پرو پلاگین هیبرید بود که ضمن مراقبت از جنگل و احیای دوباره درختان، در نوع خورد و خوراک خود هم این موضوع را نشان دادند.

توجه ویژه دوستداران طبیعت به جنگل‌ها و ترویج فرهنگ هم زیستی کنار منابع تامین کننده اکسیژن و خواستگاه جانوران و گونه‌های گیاهی کمیاب و همچنین استفاده از خودروهای سازگار با محیط زیست مانند تیگو 8 پرو پلاگین هیبرید به حفظ و نگهداری از زمین برای آیندگان کمک خواهد کرد.

همراهی بی‌بدیل در سفرهای طولانی

تیگو 8 پرو پلاگین هیبرید با وجود مخزن سوخت 60 لیتری و باتری 19.27 کیلو وات ساعتی قادر است در حالت حداکثری تا 950 کیلومتر را پیمایش کند و همراهی بی‌بدیل در سفرهای خارج از شهر خواهد بود.

این خودرو به علت وجود دو موتور برقی و یک موتور بنزینی، 326 اسب بخار قدرت و 510 نیوتن متر گشتاور را از طریق گیربکس اختصاصی DHT به چرخ‌ها منتقل می‌کند که فقط در 7.6 ثانیه به سرعت صد کیلومتر در ساعت می‌رسد. این خودرو به علت بهره‌مندی از سیستم خودشارژ شوندگی و بازیابی انرژی، مانع از اتلاف انرژی را می‌گیرد و در هنگام ترمز کردن، حرکت در سرازیری‌ها و همچنین توقف پشت چراغ قرمز یا در حاشیه یک جاده برای تماشای منظره‌ای زیبا، شروع به شارژ باتری می‌کند.

تیگو 8 پرو پلاگین هیبرید یک خودرو خانوادگی، قدرتمند، پاک و بهینه است که ضمن خلق لحظاتی مسرت بخش در هنگام مسافرت‌ها یا سفرهای بین شهری، تولید کربن دی اکسید را به حد بسیار زیادی کاهش می‌دهد و از سوی دیگر در هزینه‌های شما صرفه جویی خواهد کرد.

 

source

viraje

توسط viraje