به گزارش صنعت ماشین،

 شایان دیزل، شرکت پیشگام در عرصه تولید خودروهای تجاری و سنگین، در آستانه حضور در دومین نمایشگاه بین المللی بتن آماده، قطعات بتنی و صنایع وابسته ایران قرار دارد. این رویداد مهم که از 29 خرداد لغایت اول تیرماه 1403 در نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب برگزار خواهد شد.

حضور شایان دیزل با محصولات دافران در نمایشگاه بتن آماده

در سال‌های اخیر، این شرکت موفق شده است علاوه بر معرفی و تولید انواع محصولات با کیفیت از برند معتبر دافران، با عرضه انواع کشنده‌های دافران نیز سهم قابل توجهی از بازار را تصاحب نماید. ارائه خدمات پس از فروش مطلوب و تولید انواع خودروهای سبک، نیمه‌سنگین و سنگین، به شایان دیزل کمک کرده است تا اعتماد مشتریان را جلب نموده و آنها با اطمینان بیشتری نسبت به خرید محصولات این برند اقدام کنند.

این شرکت با معرفی کشنده دافران h7 وارد بازار خودروهای سنگین شد. این محصول به سرعت توانست با مشخصات فنی مناسب و اعتبار نام و نشان شایان دیزل، به یکی از پرطرفدارترین گزینه‌ها در این حوزه تبدیل شود. موفقیت این محصول و همچنین برنامه‌های توسعه‌ای شایان دیزل، منجر به معرفی دافران H7 نیوفیس؛ کامیون باری دافران 2×6 H7C؛ دافران کمپرسی 4×6؛ کامیونت دافران Q1-5.5T و کامیونت دافران برقی L2 ev گردید که سبد محصولات این شرکت را کامل‌تر ساخت.

دومین نمایشگاه بین‌المللی بتن آماده، قطعات بتنی و صنایع وابسته ایران، با حضور 90 شرکت داخلی در فضایی بالغ بر 9 هزار متر مربع، در نمایشگاه شهر آفتاب برگزار خواهد شد.

نمایشگاه تخصصی بتن اماده ،قطعات بتنی و صنایع وابسته ایران بزرگترین و مهم ترین رویداد در حوزه صنعت سیمان و بتن ایران است.

نمایشگاه بتن آماده ، قطعات بتنی و صنایع وابسته ایران

تاریخ برگزاری: 29 خرداد 1403

تاریخ پایان: 1 تیر 1403

ساعت بازدید: 10:00 الی 18:00

محل برگزاری:  تهران، ابتدای بزرگراه خلیج فارس، نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب

source

viraje

توسط viraje