Wp Header Logo 687.png

به گزارش پرشین خودرو، آیین رونمایی از اتوبوس ۱۲ متری برقی شهری و ۹ متری بین شهری با حضور مقامات شهری و مدیران صنعت حمل و نقل برگزار شد و مدیران گروه بهمن تاکید کردند زیرساخت‌های لازم برای داخلی‌سازی خودرو در گروه بهمن مهیاست.

محمد محمدی مدیرعامل گروه بهمن، در این رویداد با اشاره به پیشرفت‌های این گروه گفت: شرکت اسنا پس از پیوستن به گروه بهمن شاهد رشد تولید بوده است.

وی یادآور شد: در ابتدای پیوستن این شرکت به گروه بهمن، سالانه  ۶۰ دستگاه محصول در اسنا تولید می شد و اکنون این شرکت سالانه حدود ۷۰۰ دستگاه اتوبوس تولید دارد.

محمدی افزود: ما در گروه بهمن اعتقادی به واردات اتوبوس نداریم. ما ظرفیت افرایش خطوط تولید را داریم و تاکنون شرکت اسنا ۳۱ درصد ساخت داخلی اتوبوس ۱۲ متری انجام داده که این رقم تا انتهای سال به ۴۰ درصد می‌رسد.

مدیرعامل گروه بهمن اضافه کرد: شرکت اسنا بالغ بر یک هزار دستگاه اتوبوس به شبکه حمل و نقل کشور تحویل داده و بزرگترین شاسی سازی در ایران متعلق به گروه بهمن است.

جلیل هاشمی

اتوبوس های در تراز جهانی تولید می‌کنیم

جلیل هاشمی مدیرعامل شرکت اتوبوس‌سازی اسنا، نیز در این مراسم گفت: رونمایی امروز نقطه عطفی در تاریخ شرکت اسنا است. ادغام شرکت اسنا و مشارکت با گروه معظم بهمن اتفاق مبارکی بود که این شرکت را در مسیر بهبود و داخلی‌سازی قرار داد.

وی اضافه کرد: ما امروز ادعا داریم به کمک و همکاری تامین کنندگان و مدیران گروه بهمن محصولاتی را ارایه می کنیم که در سطح بین المللی است.

آیین رونمایی از اتوبوس ۱۲ متری برقی شهری و ۹ متری بین شهری ۳۰ خرداد ۱۴۰۳ در هتل لاله تهران برگزار شد.

اتوبوس اسنا

اتوبوس 12 متری اسنا
اتوبوس 12 متری اسنا
اتوبوس 9 متری اسنا
اتوبوس 9 متری اسنا

source

viraje

توسط viraje