شبیه به بی وای دی هان؛

صنعت ماشین: غیر از مدوسان، البته این اولین بار نیست که یکی از خودروهای بی وای دی در کره شمالی دیده می شود. مورد قبلی به سال 2011 میلادی باز می گردد که بی وای دی اف6 به عنوان خودرو پلیس مورد استفاده قرار گرفت.

به گزارش صنعت ماشین،

 اخیرا ویدئویی در شبکه ویبو پربیننده شده که یک خودرو الکتریکی را در کره شمالی نشان می دهد. در این فیلم سدانی با نام مدوسان را مشاهده می کنیم که دارای برد حرکتی 720 کیلومتر است. در قسمت جلوپنجره زبان طراحی آشنای دراگون فیس بی وای دی و در قسمت عقب نیز منظره آشنایی قابل رویت است که در نهایت مخاطب را به بی وای دی هان می رساند.

مدوسان ؛ خودرو  الکتریکی پیشرفته کره شمالی دیده شد! +تصاویر

رسانه ها با اشاره به برند مدوسان، آن را یک کمپانی فعال در واردات خودرو معرفی کرده اند. در پروفایل مدوسان نیز به حضور فعال این برند در واردات و فروش خودروهای الکتریکی اشاره شده است.

با آنکه اطلاعات موجود در رابطه با مدوسان اندک است اما ظاهرا نام کامل این بنگاه اقتصادی، مدوسان اکونومیک فدریشن است و در سال 2018 فعالیت خود را در کره شمالی آغاز کرده است.

مدوسان ؛ خودرو  الکتریکی پیشرفته کره شمالی دیده شد! +تصاویر

در سال گذشته نیز نمایشگاه خودروهای الکتریکی مدوسان در خیابان هواسانگ شهر پیونگ یانگ افتتاح شد.

البته این اولین بار نیست که یکی از خودروهای بی وای دی در کره شمالی دیده می شود. مورد قبلی به سال 2011 میلادی باز می گردد که بی وای دی اف6 به عنوان خودرو پلیس مورد استفاده قرار گرفت.

مدوسان ؛ خودرو  الکتریکی پیشرفته کره شمالی دیده شد! +تصاویر

source

viraje

توسط viraje