به گزارش صنعت ماشین،

 مشخصات رسمی اعلام شده از سوی پارسیان موتور یک موتور 1.2 لیتری تنفس طبیعی است که به گیربکس اتوماتیک 5 سرعته مجهز شده است و در تیپ موسوم به دولچه‌ویتا به عنوان بالاترین رده تجهیزات وارد بازار می‌شود.

فروش فیات 500 پارسیان موتور آغاز شد +جزئیات

این خودرو 3.57 متری دیفرانسیل جلو در لیست امکانات رفاهی خود مواردی همچون، مانیتور لمسی با اتصال به 6 بلندگو، سیستم تهویه خودکار و… را دارد و همچنین در لیست سیستم های ایمنی نیز مواردی همچون کروز کنترل، 7 ایربگ شامل ایربگ زانو، سیستم الکترونیکی کنترل پایداری و ترمز های دیسکی به چشم می خورد.

از همه این ها گذشته، چیزی که فیات 500 را به یک خودرو محبوب تبدیل می کند مشخصات فنی و امکانات آن نیست بلکه هویت و شخصیت این خودرو به عنوان یک خودرو خاص می تواند آن را به یک گزینه محبوب برای خرید در بازار خودروهای وارداتی تبدیل کند.

آن دسته از متقاضیان محترم سامانه یکپارچه عرضه خودروهای وارداتی که در اسفند 1401 ثبت نام نموده و اولویت آن‌ها مشخص شده می‌رساند، سامانه صرفا جهت انتخاب خودروها به شرح جدول زیر از روز یکشنبه مورخ 03 /04 /1403 تا ساعت 23:59 روز چهارشنبه 06 /04 /1403 در دسترس است.

متقاضیان محترم در این مرحله می توانند پنج انتخاب از سبد محصولات اعلامی زیر داشته باشند ولیکن در صورت تخصیص هر کدام از پنج انتخاب (براساس اولویت متقاضی و ظرفیت خودرو انتخابی) قابلیت لغو سفارش و تغییر خودرو در مراحل بعدی وجود ندارد همچنین حتما وجود یک انتخاب برای هر متقاضی الزامی می باشد. لذا پس از تخصیص خودرو و فراخوانی از سمت شرکت عرضه کننده، در صورت عدم واریز وجه، متقاضی محترم از لیست سامانه یکپارچه عرضه خودرو وارداتی حذف می‌گردد. لازم به ذکر است هیچگونه ثبت نام جدیدی در این مرحله انجام نشده و انتخاب خودرو در سامانه صرفا برای ثبت نام کنندگان مرحله اول که در اسفند ماه سال 1401 حساب خود را بلوکه نموده اند می‌باشد.

لازم به ذکر است متقاضیانی که در عرضه 13 وارداتی (16 لغایت 18 اردیبهشت 1403) مشارکت داشتند و یکی از خودروهای برقی (EQM5EV،EJ7، ENS1، GRE) را انتخاب نمودند و تمایل به تغییر خودروی خود دارند، فقط در این عرضه می‌توانند (در  عرضه‌های آینده به هیچ عنوان این امکان وجود ندارد) خودروی برقی خود را لغو و یکی از خودروهای موجود در این عرضه را انتخاب نمایند. در صورتی که متقاضی خودروی برقی خود را لغو و خودرویی را انتخاب ننماید از اولویت بندی سامانه حذف می گردد .

source

viraje

توسط viraje