خودروهای وارداتی گروه بهمن؛

صنعت ماشین: بی ام کارز که مسئولیت عرضه خودروهای وارداتی گروه بهمن را بر عهده دارد با پنج محصول هاوال اچ6، هونگچی اچ5، کوراندو تک دیفرانسیل و دو دیفرانسیل، بستیون تی77در سامانه خودروهای وارداتی حضور پیدا کرد.

به گزارش صنعت ماشین،

 بی ام کارز که مسئولیت عرضه خودروهای وارداتی گروه بهمن را بر عهده دارد با پنج محصول هاوال اچ6، هونگچی اچ5، کوراندو تک دیفرانسیل و دو دیفرانسیل، بستیون تی77در سامانه خودروهای وارداتی حضور پیدا کرد.

عرضه پنج محصول بی ام کارز در سامانه وارداتی ها آغاز شد +جزئیات

به اطلاع آن دسته از متقاضیان محترم سامانه یکپارچه عرضه خودروهای وارداتی که در اسفند 1401 ثبت نام نموده و اولویت آن‌ها مشخص شده می‌رساند، سامانه صرفا جهت انتخاب خودروها از روز یکشنبه مورخ 03 /04 /1403 تا ساعت 23:59 روز چهارشنبه 06 /04 /1403 در دسترس است.

متقاضیان محترم در این مرحله می توانند پنج انتخاب از سبد محصولات اعلامی زیر داشته باشند ولیکن در صورت تخصیص هر کدام از پنج انتخاب (براساس اولویت متقاضی و ظرفیت خودرو انتخابی) قابلیت لغو سفارش و تغییر خودرو در مراحل بعدی وجود ندارد همچنین حتما وجود یک انتخاب برای هر متقاضی الزامی می باشد. لذا پس از تخصیص خودرو و فراخوانی از سمت شرکت عرضه کننده، در صورت عدم واریز وجه، متقاضی محترم از لیست سامانه یکپارچه عرضه خودرو وارداتی حذف می‌گردد. لازم به ذکر است هیچگونه ثبت نام جدیدی در این مرحله انجام نشده و انتخاب خودرو در سامانه صرفا برای ثبت نام کنندگان مرحله اول که در اسفند ماه سال 1401 حساب خود را بلوکه نموده اند می‌باشد.

لازم به ذکر است متقاضیانی که در عرضه 13 وارداتی (16 لغایت 18 اردیبهشت 1403) مشارکت داشتند و یکی از خودروهای برقی (EQM5EV،EJ7، ENS1، GRE) را انتخاب نمودند و تمایل به تغییر خودروی خود دارند، فقط در این عرضه می‌توانند (در  عرضه‌های آینده به هیچ عنوان این امکان وجود ندارد) خودروی برقی خود را لغو و یکی از خودروهای موجود در این عرضه را انتخاب نمایند. در صورتی که متقاضی خودروی برقی خود را لغو و خودرویی را انتخاب ننماید از اولویت بندی سامانه حذف می گردد .

source

viraje

توسط viraje