1 01 Desktop 59

گروه خودروسازی سایپا جهت عرضه مستقیم خودروها از درب کارخانه به مصرف کننده واقعی و همچنین ایجاد تعادل در بازار خودرو و مبارزه با دلال بازی خودروهای صفر، تولیدی‌های این شرکت را به واسطه قرعه کشی و یا طرح‌های پیش فروش عرضه می‌کند.

با توجه به اهداف در نظر گرفته شده جهت تعدیل قیمت روز خودرو در بازار، سایپا و ایران خودرو از حدود دوسال گذشته طرح‌های پیش فروش و قرعه کشی‌های خودرو را بیش از گذشته و به صورت جدی و مستمر اجرا کرده‌اند. تقریبا از ابتدای سال ۱۴۰۱، فروش و قرعه‌کشی خودرو در سامانه یکپارچه فروش خودرو انجام می‌شد اما در حال حاضر ثبت نام محصولات سایپا و طرح‌های فروش خودرو توسط شرکت سایپا انجام می‌شود.

اکنون متقاضیان می توانند با اطلاع از قیمت روز محصولات سایپا و در نظر گرفتن بودجه مورد نظر جهت خرید خودرو اقدام کنند. این در حالی است که از سال گذشته سایپا پیشنهاد مزایده اینترنتی سایپا  به جای قرعه‌کشی‌ را داد اما هنوز خبری از نحوه برگزاری و یا تایید و عدم تایید آن به گوش نرسیده است.

نتایج قرعه کشی مرحله دوم سامانه اعلام شد

اولویت افراد واجد شرایط دومین مرحله عرضه خودرو در سامانه یکپارچه فروش اعلام شد. برای اطلاع از اولویت تحویل خودرو خودتان می‌توانید به حساب کاربری‌تان در سامانه یکپارچه مراجعه کنید.

طرح جایگزینی خودروهای فرسوده در قرعه کشی

علیرضا احمدی، سرپرست ستاد مدیریت حمل و نقل سوخت سازمان راهداری، با اعلام سن فرسودگی خودروها، درباره طرح جایگزینی خودروهای فرسوده در قرعه‌کشی خودروسازان گفت:

  • ۲۰ درصد تولیدات خودروسازان باید به جایگزینی خودروهای فرسوده اختصاص یابد.
  • خودروهای متقاضیان این طرح، بعد از ۶۰ روز کاری تحویل داده می‌شوند.
  • متقاضیان برای دریافت خودرو جدید باید گواهی اسقاط خودرو فرسوده خود را تحویل خودروساز بدهند.
  • سن فرسودگی خودروهای سواری و سواری کار، ۱۵ سال؛ وانت پایه گازسوز، ۱۴ سال و وانت بنزینی دوگانه‌سوز دیزلی، ۱۳ سال اعلام شده است.

تبدیل آسان خودرو کارکرده به صفر

فروش خودرو کارکرده و دریافت وجه نقد به صورت آنی، راهکار مناسبی برای تبدیل ماشین دست دوم به خودرو صفر داخلی و خارجی است. بدین گونه که متقاضی خرید خودرو صفر می‌تواند با فروش فوری و نقدی ماشین دست دوم خود سریعا و به راحتی به وجه نقد مورد نیاز و یا پیش پرداخت خودروهای موجود درطرح‌های پیش فروش ایران خودرو و یا طرح ثبت‌نام سایپا دست یابد.
به نظر می‌رسد در بازار پر نوسان خودرو، این روش فروش ماشین کارکرده، مناسب افرادی باشد که قصد تبدیل خودرو کارکرده به صفر را دارند، اما در مقابل از فروش خودرویشان در بازار دلالی و سنتی گریزانند.
در همین راستا، خودرو45 بستر امن و آسانی برای فروش سریع خودروهای کارکرده بازار فراهم کرده است تا متقاضیان فروش خودروهای دست دوم بتوانند خودرویشان را به صورت رایگان کارشناسی کرده و در کوتاه‌ترین زمان ممکن وجه نقد خودرو را دریافت کنند.
در روش فروش فوری خودرو کارکرده توسط خودرو45 و حضور فعالان معتبر بازار، می‌توان به راحتی نسبت به خرید خودرو در طرح‌های پیش فروش شرکت کرد و نگرانی بابت پرداخت به موقع وجه نقد پس از برنده شدن در قرعه کشی نداشت.

زمان تحویل خودروهای سایپا

بر اساس اعلام سایپا، تحویل خودروها و بر اساس شرایط جدید ثبت نام در سامانه یکپارچه فروش به طرح اعلام شده وابسته است.

نحوه تحویل حضوری خودروهای سایپا  از اداره تحویل

  • ورود به سامانه فروش اینترنتی محصولات سایپا و انتخاب گزینه «سوابق خرید».
  • وارد کردن «کد ملی و رمز عبور» یا «کد ملی و شماره درخواست مشتری».
  • انتخاب گزینه «درخواست تحویل حضوری خودرو» و ثبت «شماره پذیرش».
  • تایید متن دارای اطلاعات مشتری جهت «تحویل حضوری» در نمایندگی.

* لازم به ذکر است این مراحل جهت تحویل خودرو از سه مرکز اداره تحویل پارس خودرو: کیلومتر ۹ بزرگراه شهید لشگری (جاده مخصوص) اداره تحویل زامیاد: کیلومتر ۱۱ بزرگراه فتح ( جاده قدیم) و اداره تحویل سایپا کاشان: کیلومتر ۱۴ جاده اردستان- کاشان انجام می‌شود.

* تحویل خودروها به صورت غیر حضوری (توسط نمایندگی‌ها که هنگام ثبت‌نام توسط متقاضی مشخص شده است) انجام می‌شود.

قیمت محصولات سایپا

وب سایت خودرو45 با بررسی قیمت های روزانه بازار آزاد خودرو و محصولات کارخانه ای، جدیدترین و به روزترین قیمت خودروهای محصولات سایپا را در اختیار علاقه مندان قرار داده است.

سوالات متداول

اعلام نتایج قرعه کشی سایپا چه زمانی است؟

نتایج قرعه کشی محصولات سایپا یک الی ۲ روز بعد از اتمام مهلت ثبت‌ نام اعلام می‌شود

مهلت پرداخت واریز وجه برندگان سایپا تا چه زمانی است؟

برندگان ۷۲ ساعت مهلت دارند به صورت آنلاین وجه خودرو را واریز کنند

تهیه و تنظیم: تیم تولید محتوا خودرو45

source

viraje

توسط viraje