همین چند روز پیش بود که کمپانی جیلی از تصاویر رسمی سدان جیلی Emgrand نسل چهارم مدل 2025 رونمایی کرد. این خودروی ارتقا یافته قرار است در اواخر ماه جاری وارد بازار شود. در بخش قیمت می‌توانیم اشاره کنیم که مدل نسل قبل آن با قیمت 69,900 تا 129,800 یوان (9,600 تا 17,900 دلار) به بازار عرضه شده بود، در هر صورت قیمت مدل جدید به زودی منتشر می‌شود.

برند Emgrand یکی از برندهای جیلی است که در سال ۲۰۰۹ آغاز به کار کرد. با توجه به گزارش‌های جیلی، فروش کلی این برند افزایش یافت و به  3.86 میلیون دستگاه رسید و تنها در اردیبهشت ماه 16,495 دستگاه فروخت. این سری تاکنون به ۱۳ کشور عرضه شده است.

سدان جیلی Emgrand در دو تریم ساخته شده و ابعادی برابر با 4638/1820/1460 میلی‌متر و فاصله بین دو محور 2650 خواهد داشت. این خودرو در سه تایر با اندازه‌های مختلف ارائه می‌شود که شامل 15، 16 و 17 اینچ هستند. آپشن‌هایی مانند چندین دوربین، رادار، آینه‌های خارجی و سانروف در تریم‌ها در دسترس خواهند بود.

در بخش ظاهری به نظر می‌رسد که تغییرات زیادی به وجود نیامده است و با همان جلو پنجره آبشاری و چراغ‌های سرتاسری روبرو هستیم. لوگوی جیلی در میان جلو پنجره اکنون با یک لوگوی نقره‌ای جدید جایگزین شده است. در بخش فنی به یک موتور چهار سیلندر یک و نیم لیتری تنفس طبیعی می‌رسیم که می‌تواند حداکثر قدرتی برابر با ۱۲۷ اسب بخار تولید کند.

این مطلب را نیز بخوانید: تصاویر رسمی از کابین جیلی گلکسی استارشیپ منتشر شد

در حال حاضر هنوز اطلاعات زیادی درباره فضای درونی خودرو در اختیار نداریم. خوب است بدانید نسخه قبل به یک نمایشگر فول ال‌سی‌دی ۱۲.۳ اینچی و یک نمایشگر مرکزی شناور ۱۲.۳ اینچی دیگر مجهز شده بود. همچنین یک فرمان D شکل و مواد چرمی موجود، زیبایی خاصی به کابین بخشیدند. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این خودرو با ما همراه باشید.

source

viraje

توسط viraje