صنعت ماشین: اداره فدرال تنظیم مقررات فنی و اندازه‌گیری روسیه گزارش داد که گروه خودروسازی اِی‌جی‌آرAGR ، نماینده رسمی بنتلی در بازار روسیه، صدها دستگاه از خودروهای لوکس این شرکت انگلیسی را فراخوان کرده است.

به گزارش صنعت ماشین،

 اداره فدرال تنظیم مقررات فنی و اندازه‌گیری روسیه (Rosstandart) در وب سایت خود گزارش داد که گروه خودروسازی اِی‌جی‌آرAGR ، نماینده رسمی بنتلی در بازار روسیه، صدها دستگاه از خودروهای لوکس این شرکت انگلیسی را فراخوان کرده است.

در بیانیه این اداره آمده است: این فراخوان شامل 473 خودروی بنتلی مدل بنتایگا می‌شود که بین سال‌های 2017 تا 2022… فروخته شده است.دلیل فراخواندن این خودروها این است که تحت شرایط خاص، عملکرد خودروی بنتلی Bentley Bentayga W12 مختل شده و ممکن است کانکتورهای الکتریکی پمپ‌های سوخت واقع در مخزن سوخت بیش از حد گرم شود. در نتیجه سیستم سوخت‌رسانی به درستی کار نمی‌کند و باعث می‌شود خودرو “غیر قابل رانندگی” شود.

این بیانیه همچنین می‌افزاید: شرکت اِی‌جی‌آر هیچ اطلاعاتی در مورد جراحات، آتش سوزی یا حوادث جاده‌ای که در نتیجه این مشکل رخ داده باشد، ندارد.

اداره فدرال تنظیم مقررات فنی و اندازه‌گیری روسیه می‌گوید تمامی دارندگان خودروهای مشمول فراخوان از لزوم ارائه خودرو به نزدیک‌ترین نمایندگی برای انجام امور تعمیر مطلع خواهند شد.

source

viraje

توسط viraje