Wp Header Logo 1013.png


منتشر شده در 10 تیر 1403 ساعت 10:57


مجوز شماره گذاری ری را

با صدور تاییدیه نوع محصول ری را ایران‌خودرو از سوی سازمان استاندارد، این خودرو مجوز شماره گذاری دریافت کرد تا یک گام دیگر برای ورود به بازار ایران نزدیک‌ شود.

معاون تحقیقات، طراحی و تکوین محصول ایران‌ خودرو با بیان این‌ که ری را در یک قدمی برنامه ریزی برای عرضه به بازار قرار گرفته، عنوان کرد: با تلاش‌های شبانه‌روزی تیم‌های طراحی و توسعه محصول، ری را به عنوان اولین کراس‌ اوور ملی، با تاییدیه سازمان استاندارد آماده شماره‌گذاری شد.
مهدی رادمنش عرضه ری را با بهترین شرایط کیفی را از تاکیدات مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو دانست و افزود: با اجرای مراحل کیفی سازی، ری را به زودی در مدار تولید انبوه ایران‌خودرو قرار خواهد گرفت.
وی ایمنی بالا به دلیل استفاده از پلتفرم به‌روز و تولید با کیفیت در خطوط پیشرفته بدنه سازی اختصاصی را از ویژگی‌های مهم ری را برشمرد و تصریح کرد: طراحی ری را منطبق با استانداردهای ۸۵گانه است و خودرو با سطح بالایی از تجهیزات ایمنی و رفاهی عرضه خواهد شد.
به گفته رادمنش، ری را قابلیت ارتقا به استانداردهای بین‌المللی آینده را نیز داراست و بر اساس آخرین آزمون‌های تصادف از روبه‌رو، جانبی و عقب که در مرکز تست اروپایی انجام شده، این خودرو ایمن‌ترین محصول ساخت داخل به حساب می‌آید.

مشخصات فنی و ویدیو معرفی آپشن های ری را

زیر کاپوت ری را پیشرانه EFP را داریم. یک موتور ۱.۶۵ لیتری توربوشارژ که فناوری زمانبندی متغیر سوپاپ های ورودی و خروجی (Dual VVTI) را دارد و توان تولید نهایت قدرت ۱۶۰ اسب بخار و نهایت گشتاور ۲۴۰ نیوتن متر را ارائه می دهد. با یک کراس اوور تک دیفرانسیل طرف هستیم و این یعنی قدرت از طریق جعبه دنده اتوماتیک ۶ سرعته به چرخ های جلو می رسد.

source

viraje

توسط viraje