Wp Header Logo 52.png

به گزارش خبرنگار پرشین خودرو، خودرو خانوادگی ایران خودرو یا هایما ۷X قرار است از روز چهارشنبه ۱۳ تیرماه ۱۴۰۳ هم در “طرح عادی” و هم “طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت” پیش فروش شود.

پیش فروش خودرو هایما ۷X از طریق سایت فروش اینترنتی ایران خودرو به نشانی esale.ikco.ir انجام خواهد شد.

در طرح پیش فروش خودرو هایما ۷X سه مبلغ پیش پرداخت با شرایط تحویل متفاوت اعلام شده است که علاقمندان به این خودرو خانوادگی می توانند نسبت به انتخاب هر یک اقدام کنند.

براساس این گزارش، برای تحویل خودرو در آبان ۱۴۰۳ مبلغ ۷.۷۳۴.۸۷۶.۰۰۰ ریال، و تحویل خودرو در آذر و دی ماه امسال مبلغ ۶.۹۶۱.۳۸۸.۰۰۰ ریال به عنوان پیش پرداخت از متقاضیان دریافت خواهد شد.

خودرو هایما ۷X در رنگ های مشکی آبنوس، نقره ای تیتانیوم، خاکستری و ذغالی در طرح پیش فروش ایران خودرو عرضه می شود.

خاطرنشان می شود که در این طرح قیمت نهایی خودرو در روش پیش فروش براساس آخرین قیمت محصول در زمان تحویل مندرج در قرارداد محاسبه و با ارسال دعوتنامه به مشتریان اعلام و دریافت می شود.

خودرو رنگ

شرایط پیش فروش

تحویل آبان ۱۴۰۳

شرایط پیش فروش

تحویل آذر و دی ۱۴۰۳

هایما ۷X

مشکی آبنوس،

نقره ای تیتانیوم،

خاکستری،

ذغالی

پیش پرداخت ۷.۷۳۴.۸۷۶.۰۰۰ ریال پیش پرداخت ۶.۹۶۱.۳۸۸.۰۰۰ ریال

خودرو هایما ۷X توربو اتوماتیک، خودرویی در کلاس متفاوت چند منظوره با کاربری سواری و کاری (MPV) است.

سامانه پارک خودکار (اتوپارک) از ویژگی‌های مورد توجه این محصول است. هایما ۷X با کمک سامانه رادار بوش شامل ۱۲ رادار در بخش‌های مختلف، قابلیت یافتن جای پارک، انجام پارک دوبل و پارک موازی را دارد. 

این خودرو به یک پیشرانه ۱.۶ لیتری چهار سیلندر توربوشارژ با سیستم سوخت‌رسانی تزریق مستقیم GDI مجهز شده که قادر به تولید ۱۹۲ اسب بخار قدرت و ۲۹۳ نیوتن متر گشتاور است. این نیرو توسط گیربکس شش سرعته اتوماتیک (AT) با قابلیت تعویض دنده ها به صورت تیپ ترونیک به چرخ های جلو منتقل می شود و عملکرد مطلوبی را برای این خودروی لوکس ۱۶۷۰ کیلوگرمی به ارمغان می‌آورد.

هایما 7X

هایما 7X

در ادامه اینفوگرافیک خودرو هایما ۷X را با یکدیگر مرور می کنیم:

اینفوگرافی خودرو هایما ۷X

source

viraje

توسط viraje