سدان تمام برقی و چشم‌نواز؛

صنعت ماشین: جنسیس از سدان G۸۰ به‌روز شده الکتریکی، ۳ سال پس از معرفی آن رونمایی کرد. این سدان تمام برقی از به‌روزرسانی‌های جدید مدل بنزینی G۸۰ همراه با فاصله بین دو محور طولانی‌تر و بسته باتری بزرگ‌تر برای بهبود برد بهره می‌برد.

به گزارش صنعت ماشین،

 ‌پیش‌نمایش خودروی الکتریکی به‌روزرسانی‌شده در آوریل گذشته در چین انجام شد، اما اکنون اطلاعات بیشتری وجود دارد. تغییرات بیرونی به ورودی‌های اصلاح‌شده در سپر جلو، رنگ‌های کرومی اضافی در قسمت پایین بدنه، مجموعه جدیدی از رینگ‌های آلیاژی 19 اینچی و استفاده از فناوری Micro Lens Array (MLA) توسط چراغ‌های LED محدود می‌شود.

جنسیس G80 الکتریکی با طراحی خیره کننده رونمایی شد +تصاویر

جنسیس G80 الکتریکی نسبت به نسل قبلی خود کشیده‌تر است و فاصله بین دو محور خود را 130 میلی‌متر (5.1 اینچ) افزایش داده و به 3139 میلی‌متر (123٫6 اینچ) می‌رساند. این تغییر، فضای پای موجود را برای سرنشینان عقب افزایش می‌دهد و سطح راحتی را به G90 نزدیک می‌کند.

جنسیس G80 الکتریکی با طراحی خیره کننده رونمایی شد +تصاویر

علاوه بر فضای اضافی، کابین G80 برقی از یک صفحه‌نمایش 27 اینچی OLED استفاده می‌کند که مجموعه کیلومترشمار و سیستم اطلاعات سرگرمی را در یک واحد ترکیب می‌کند. سرنشینان عقب به صندلی‌های VIP، چندین کنترل روی کنسول مرکزی و صفحه‌نمایش‌های عظیم نصب‌شده روی پشتی صندلی‌های جلو دسترسی دارند. علاوه بر این، آن‌ها اکنون می‌توانند با لمس یک دکمه درهای عقب را ببندند.

جنسیس G80 الکتریکی با طراحی خیره کننده رونمایی شد +تصاویر

یک بسته باتری جدید با ظرفیت 95٫4 کیلووات ساعت برای این خودرو در نظر گرفته شده که نسبت به نسل قبلی خود 8٫2 کیلووات ساعت بیشتر شده است. این میزان افزایش، برد را از 427 کیلومتر فعلی به 475 کیلومتر تحت پروتکل آزمایش کره‌ای تغییر می‌دهد.

جنسیس G80 الکتریکی با طراحی خیره کننده رونمایی شد +تصاویر

هیچ اشاره‌ای به تغییر در پیشرانه نشده است، بنابراین فرض می‌کنیم که موتورهای الکتریکی دوگانه با همان 365 اسب بخار قدرت و 700 نیوتن متر گشتاور حضور دارند. عرضه فیس لیفت جنسیس G80 الکتریکی در کره، در آگوست 2024 انجام خواهد شد.

source

viraje

توسط viraje