Wp Header Logo 117.png

نخستین نمایشگاه خودرو سال همواره از نمایشگاه‌های بسیار پربازدید و شلوغ به‌شمار می‌رود و به‌همین دلیل تمام شرکت‌ها با دستی پر پا به این نمایشگاه گذاشتند. مدیران‌خودرو نیز به‌عنوان بزرگ‌ترین شرکت خودروهای مونتاژی کشور، با غرفه‌ای عظیم با محیطی بیش از هزار متر مکعب با حضور ۴ برند ام‌وی‌ام، فونیکس، فونیکس NEV و اکستریم در این نمایشگاه حاضر شد.

مدیران‌خودرو با بیش از ۱۰ محصول در نمایشگاه خودرو شیراز حاضر شد و در غرفه وسیع خود میزبان بیش از ۴۵ هزار بازدیدکننده در طول سه روز برگزاری نمایشگاه بود.

اما نکته مهم در این غرفه، استقبال بسیار بالای بازدیدکنندگان از محصولات مدیران خودرو به‌ویژه مدل‌های MVM بود. محصولات ام‌وی‌ام به‌دلیل قیمت مناسب و کیفیت بالا، از جمله پرفروش‌ترین خودروها در بازار ایران به‌شمار می‌روند و در نمایشگاه خودرو شیراز، اکثر بازدیدکنندگان به‌دنبال بررسی کیفیت و شرایط خرید خودروهای ام‌وی‌ام بودند. در ادامه نظر برخی بازدیدکنندگان از غرفه ام‌وی‌ام را مرور خواهیم کرد:

امید – برادرم ایکس ۲۲ دارد و راضی است

در غرفه ام‌وی‌ام فردی به نام امید در حال بررسی ایکس ۲۲ پرو بود. وی با پرزنتر این محصول در غرفه ام‌وی‌ام صحبت می‌کرد. او گفت اهل جهرم است و برای بازدید از نمایشگاه خودرو به‌شیراز آمده بود. وی در خصوص ایکس ۲۲ پرو گفت: «من به‌دنبال خودرویی صرفا برای انجام کارهای شخصی هستم.

فعالیت‌های من نیز به‌گونه‌ای است که اکثرا مجبور به‌سفرهای درون‌شهری و بین شهری هستم. حال با توجه به‌بودجه محدودم، فکر می‌کنم ایکس ۲۲ پرو برای من انتخاب مناسبی باشد.

برادرم ایکس ۲۲ معمولی دارد و از این خودرو راضی است. من هم تصمیم گرفتم تا همین مدل را خریداری کنم که به‌نظرم از نظر طراحی و مشخصات فنی بهتر از نسخه قبلی آن است. ضمن آنکه قیمت بسیار خوبی هم دارد و هم‌قیمت خودروهای ایرانی است؛ اما با کیفیت ساخت بسیار بهتر. امید سه ویژگی قیمت عالی، کیفیت بالا و طراحی خوب را جزو اصلی‌ترین خصوصیت‌های ایکس ۲۲ پرو می‌داند.

زوج جوان – خانمم از ایکس ۳۳ کراس خوشش آمده است

در میان بازدیدکنندگان زوجی نسبتا جوان در حال صحبت کردن در خصوص ایکس ۳۳ کراس بودند. آن‌ها می‌گفتند مدت‌زمان زیادی است که قصد تعویض خودروی‌شان را دارند. درعین حال به‌تازگی قدرت خریدشان بالا رفته و قصد داشتند یکی از مدل‌های تیگو ۸ را خریداری کنند؛ از طرفی خانم این خانواده از قصدش برای داشتن خودرویی می‌گفت که مختص وی باشد. درعین حال مدل ایکس ۳۳ کراس توجه او را به‌خود جلب کرده بود.

نظر مردم در خصوص پربازدیدترین غرفه نمایشگاه خودرو شیراز چه بود؟

وی گفت: «به‌غرفه ام‌وی‌ام هم سرزدیم تا این مدل را از نزدیک بررسی و با رقبایش مقایسه کنیم. من از طراحی ظاهری این مدل خوشم آمده بود؛ اما حالا که طراحی داخلی آن را می‌بینم به‌نظرم طراحی داخل کابین این مدل هم بسیار جذاب است. این خودرو را زیاد در خیابان می‌بینم و مشخص است که طرفداران زیادی دارد. بعید می‌دانم از نظر فنی مشکل خاصی داشته باشد. البته باید دیگر خودروها را نیز بررسی کنیم؛ اما تا این لحظه ایکس ۳۳ کراس واقعا نظرم را به‌خود جلب کرده است.»

این زوج سه ویژگی طراحی ظاهری و داخلی بسیار خوب، مشخصات فنی مناسب و قیمت عالی را جزو اصلی‌ترین خصوصیت‌های ایکس ۳۳ کراس می‌دانند.

رضا – تاکنون دو مدل از ام‌وی‌ام را خریداری کرده‌ام و راضی بوده‌ام

رضا فرد دیگری بود که داخل خودرو ایکس ۵۵ پرو نشسته بود و کیفیت متریال داخل آن را بررسی می‌کرد. او گفت تا حالا دو مدل از محصولات مدیران‌خودرو را خریداری کرده و به‌دنبال سومین خرید خود از این شرکت است. رضا توضیح داد: «من سال ۱۳۹۶ تیگو ۵ خریده بودم که ماشین بسیار خوبی هم هست. راستش را بخواهید خیلی دوست ندارم تیگو ۵ را تعویض کنم؛ چراکه از کیفیت آن راضی هستم؛ اما تعریف ایکس ۵۵ پرو را زیاد شنیده‌ام و فکر می‌کنم زمان آن رسیده تا خودرو خودم را با مدلی از این خودرو تعویض کنم. قبلا پشت ایکس ۵۵ پرو نشسته‌ام و سواری آن را بررسی کرده‌ام؛ به‌نظرم این مدل نسبت به‌تیگو ۵ شرایط بهتری دارد و ارزش خرید آن بالاست.»

نظر مردم در خصوص پربازدیدترین غرفه نمایشگاه خودرو شیراز چه بود؟

رضا سه ویژگی مشخصات فنی قدرتمند، طول عمر بالا و خرابی کم را جزو اصلی‌ترین خصوصیت‌های ایکس ۵۵ پرو می‌داند.

پرهام – به پدرم می‌گویم آریزو ۵ اسپرت بخرد

طراحی جذاب آریزو ۵ اسپرت سبب شده بود عده زیادی از بازدیدکنندگان دور این خودرو جمع شوند. یکی از افرادی که با دقت به‌طراحی داخلی این خودرو چشم دوخته بود، گفت: «من تاکنون تجربه استفاده از سری آریزو مدیران‌خودرو را نداشتم و درحال گذر از غرفه بودم که طراحی این خودرو نظرم را جلب کرد. به‌نظرم طراحی اسپرت این خودرو واقعا جذاب است. در حال بررسی آن بودم که با چند نفر از بازدیدکنندگان دیگر هم‌صحبت شدم و آن‌ها از تجربه عالی رانندگی با این خودرو برایم تعریف کردند. با توجه به‌تجربه بقیه در حال حاضر جذب این خودرو شدم و به‌دنبال شرایط اقساطی شرکت هستم تا اگر بتوانم به‌پدرم بگویم آن را خریداری کند. احتمالا فردا با پدرم به‌نمایشگاه می‌آیم تا این خودرو را به او نشان دهم.»

پرهام بر اساس شنیده‌های خود سه ویژگی سواری بسیار خوب، شتاب عالی و طراحی جذاب را جزو اصلی‌ترین خصوصیت‌های آریزو ۵ اسپرت می‌داند.

احمد – دوستانم خیلی از ایکس ۵۵ پرو تعریف می‌کنند

نفر بعدی فردی به نام احمد بود. او درِ کاپوت ایکس ۵۵ پرو را بالا داده بود و با دقت داخل کاپوت را بررسی می‌کرد. او در خصوص این خودرو گفت: «خیلی از این خودرو تعریف شنیدم؛ چند نفر از دوستانم این خودرو را دارند و از آن راضی هستند. خودم پشت فرمان این خودرو نشستم و فکر میکنم قدرت و شتاب آن بسیار خوب است. ضمن این‌که آپشن‌های بسیار خوبی برای راننده و سرنشینان فراهم شده است. به‌دنبال آن هستم تا در نخستین موقعیت این خودرو را خریداری کنم.»

نظر مردم در خصوص پربازدیدترین غرفه نمایشگاه خودرو شیراز چه بود؟

احمد سه ویژگی ارزش خرید بالا، قدرت موتور خوب و رانندگی عالی را جزو اصلی‌ترین خصوصیت‌های ایکس ۵۵ پرو می‌داند.

source

viraje

توسط viraje