Wp Header Logo 76.png

به گزارش پرشین خودرو، سردار سید تیمور حسینی با اشاره به اینکه ۳۰ درصد توقیف وسایل نقلیه مربوط به فقدان دریافت معاینه فنی و همچنین بیمه نامه شخص ثالث است، تاکید کرد: سالانه حدود ۶۰۰ هزار دستگاه وسیله نقلیه شامل خودرو و موتورسیکلت به دلیل فقدان معاینه فنی و بیمه شخص ثالث توقیف می‌شوند.

وی افزود: توقیف خودروها به دلیل فقدان معاینه فنی از فراوانی بسیاری برخوردار است لذا توجه به این مورد از اهمیت بالایی برخوردار است بنابراین از شهروندان می خواهیم نسبت به دریافت معاینه فنی و در صورت داشتن شرایط اسقاط خودرو موارد لازم را مورد توجه قرار دهند.

رئیس پلیس راهور فراجا همچنین در خصوص بیمه شخص ثالث موتورسیکلت ها گفت : در حال حاضر موتورسیکلت های بسیاری در حال تردد هستند که فاقد بیمه شخص ثالث هستند و پلیس نیز با جدیت با آن ها برخورد می کند.

به گفته سردار حسینی هیچ تمایزی در موضوع بیمه نامه شخص ثالث خودرو سواری و موتورسیکلت وجود ندارد و پلیس در صورت مواجهه با موتورسیکلت های فاقد بیمه شخص ثالث نیز همانند خودروهای شخصی با آن ها برخورد خواهد کرد.

وی در ادامه به تشریح روند ثبت تخلف وسایل نقلیه فاقد بیمه شخص ثالث توسط سامانه های هوشمند و دوربین های کنترل ترافیک اشاره و تاکید کرد: تمام وسائل نقلیه فاقد بیمه شخص ثالث توسط سامانه‌های هوشمند رصد و در صورت عدم برخورداری از بیمه نامه جریمه خواهند شد.

رئیس پلیس راهور فراجا موضوع معاینه فنی و بیمه شخص ثالث را از خطوط قرمز پلیس راهور دانست و تصریح کرد : در این مورد با هر وسیله نقلیه‌ و راننده متخلفی بدون اغماض برخورد می شود.

به گفته سردار حسینی مساله  انضباط ترافیکی از موضوعات ویژه و گسترده‌ای است که پلیس راهور با تمامی ظرفیت خود در میدان حضور پیدا کرده زیرا کوچک ترین بی توجهی در این زمینه ممکن است جان و ایمنی مردم را به خطر بیاندازد.

source

viraje

توسط viraje