Wp Header Logo 144.png

به گزارش پرشین خودرو، گروه خودروسازی سایپا در راستای افزایش عرضه محصولات و تنظیم بازار در نظر دارد شرایط فروش فوق العاده خودرو وانت سایپا ۱۵۱ را از ساعت ۱۰ صبح روز پنجشنبه ۱۴۰۳/۰۴/۱۴ از طریق سایت فروش اینترنتی محصولات گروه خودروسازی سایپا به آدرس https//saipa.iranecar.com تا زمان تکمیل ظرفیت فعال کند.

متقاضیان می‌توانند برای تسهیل در فرایند ثبت نام قبل از شروع ثبت نام به آدرس فوق مراجعه کرده و نسبت به ثبت و یا به روز رسانی اطلاعات شخصی و دریافت کد کاربری و رمز عبور اقدام کنند.

در این طرح وانت سایپا ۱۵۱ به قیمت ۳۱۱ میلیون تومان با رنگ سفید و برای تحویل در ۹۰ روز آینده فروخته می شود.

فروش خودرو سایپا 151

شرایط بخشنامه

۱. محدودیت کد ملی برای ثبت نام ها اعمال خواهد شد (هر کد ملی صرفا ً مجاز به ثبت نام یک دستگاه خودرو می باشد).

۲. حداقل سن متقاضی خرید خودرو ۱۸ سال بوده و مشتریان ملزم به ارائه گواهینامه رانندگی خودرو(حداقل پایه سوم) می باشند.

۳. امکان صلح(خرید انصرافی) در قرارداد وجود ندارد و همچنین انتقال امتیاز و حقوق ناشی از خرید خودرو، به اشخاص ثالث(حتی بصورت وکالتی) و نیز فروش حواله خودرو بصورت وکالتی وجود ندارد.

۴. شماره کارت، شماره حساب بانکی و شماره شبا که در آینده وجوه خرید خودرو از آن به حساب شرکت خودروساز واریز می شود الزاما ً باید متعلق به شخص متقاضی باشد. در صورت درج اطلاعات نادرست(شماره شبا)، تمام مسئولیت آن متوجه متقاضی ثبت نام کننده خواهد بود.

۵. شماره تلفن همراه اعلام شده می بایست متعلق به شخص متقاضی باشد.

۶. کد پستی متقاضی ثبت نام کننده و کد نمایندگی انتخابی توسط مشتری می بایست از یک استان باشند. بدیهی است پس از انتخاب کد نمایندگی امکان تغییر نمایندگی تحویل گیرنده وجود نداشته و مسئولیت آن بر عهده گروه سایپا نمی باشد.

۷. ثبت نام برای مشتریان حقوقی میسر نمی باشد.

برای دریافت بخشنامه فروش سایپا ۱۵۱ اینجا کلیک کنید.

source

viraje

توسط viraje