Wp Header Logo 167.png


منتشر شده در 13 تیر 1403 ساعت 16:06


فروش اقساطی سه خودروی کرمان موتور - تیر 1403

شرکت کرمان موتور برنامه دارد تا فروش اقساطی سه خودروی مونتاژی خود را ویژه تیر ۱۴۰۳ آغاز کند.

به گزارش آخرین خودرو، شرایط فروش این سه خودرو از ۱۶ تا ۲۴ تیر برقرار است و تا زمان تکمیل ظرفیت متقاضیان می توانند جهت خرید KMC T8، جک S3 و جک J4 به نمایندگی های این شرکت مراجعه کنند. در این طرح فروش موعد تحویل خودروها ۹۰ روز کاری اعلام شده است. البته KMC T8 با موعد تحویل ۶۰ روز کاری به فروش می رسد. همچنین متقاضیان می توانند این سه خودروی کرمان موتور را با اقساط تا ۳۰ ماه خریداری کنند. سود تاخیر در تحویل هم ۳ درصد به صورت ماهانه اعلام شده است.

جک J4 با قیمت قطعی ۷۹۱ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان به فروش می رسد. پیش پرداخت خرید اقساطی این خودرو ۴۹۱ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان است. قیمت قطعی جک S3 هم ۹۳۰ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان اعلام شده و پیش پرداخت آن ۷۰۰ میلیون تومان است. برای خرید این خودرو شرایط فروش اقساطی ۱۸ و ۲۴ ماه به مشتریان ارائه می شود.

کرمان موتور قیمت قطعی KMC T8 را هم یک میلیارد و ۶۹۷ میلیون اعلام کرده است. این خودرو با پیش پرداخت ۸۰۰ تا ۹۰۰ میلیون تومان به فروش می رسد و اقساط تا ۳۰ ماه برای آن در نظر گرفته شده است. همچنین در برخی طرح های فروش KMC T8 خدمات ویژه هم به مشتریان ارائه می شود.

جدول شرایط فروش محصولات کرمان موتور – تیر ۱۴۰۳

ویدیوی تست و بررسی جک J4

source

viraje

توسط viraje