Fotojet198638558782743608008

شورولت 40 نمونه از آخرین نسخه محدود Corvette را به‌طور انحصاری در بازار ژاپن ارائه خواهد کرد.

C8 Chevrolet Corvette محبوبیت نام معروف ‘Vette’ را در سراسر جهان گسترش داده است و در ژاپن، مشتریان اکنون می‌توانند یک نسخه ویژه جدید را سفارش دهند. این مدل ویژه که Red Flame Series نامیده می‌شود، به تعداد 40 واحد برای بازار داخلی محدود تولید خواهد شد.

مشخصات ظاهری شورولت کوروت Red Flame Series

شورولت سری Red Flame را در دو نسخه کوپه و کانورتیبل ارائه خواهد کرد و تولید را به طور مساوی بین این دو مدل تقسیم خواهد کرد. نیمی از خودروها با رنگ Red Mist Metallic Tint Coat و نیمی دیگر با رنگ Carbon Flash Metallic عرضه خواهند شد.

نسخه ویژه شورولت کوروت بازار ژاپن

تمام مدل‌های کوپه‌ای که به خط تولید می‌روند، به‌صورت استاندارد دارای تریم فیبر کربن اطراف موتور وسط این خودرو هستند. این پیشرانه 6.2 لیتری 8 سیلندر است. نسخه‌های کانورتیبل با یک پنل شفاف کوچک در محفظه موتور تجهیز شده‌اند، تا خریداران بتوانند پیشرانه 8 سیلندر خودروی خود را هنگام باز و بسته کردن سقف ببینند.

20 دستگاه با رنگ Red Mist Metallic Tint Coat به‌صورت استاندارد دارای نوارهای دوگانه مسابقه‌ای تمام‌طول و رینگ‌های آلومینیومی 5 پره‌ای با رنگ Carbon Flash هستند. دیگر ویژگی‌ها شامل کالیپرهای ترمز قرمز و تودوزی بژ روشن است. Chevy همچنین صندلی‌های سطلی GT2 و بسته تریم داخلی استیلث را نیز اضافه کرده است.

تریم مدل‌های Carbon Flash Metallic کمی متفاوت است. این مدل‌ها دارای رینگ‌های آلومینیومی 20 پره با نوارهای قرمز هستند، در حالی که کابین آن‌ها با روکش Adrenaline Red Dip تزئین شده است، که ظاهر خارجی ملایم‌تر را جبران می‌کند.

نسخه ویژه شورولت کوروت بازار ژاپن

قیمت شورولت کوروت Red Flame Series

مدل‌های کوپه با رنگ‌های Red Mist Metallic Tint Coat و Carbon Flash Metallic با قیمت 17,400,000 ین یا 117,000 دلار شروع می‌شوند. تحویل این خودرو‌ها از سپتامبر آغاز خواهد شد.

شورولت از سال 2020 فروش C8 Corvette را در ژاپن آغاز کرده و از می 2021 تحویل به مشتریان را شروع کرده است. کوروت Z06 با قدرت بالاتر نیز در ژاپن به فروش می‌رسد، اما در زمان عرضه محلی آن، فقط در یک تریم با رنگ مشکی موجود بود.

جدیدترین اخبار خودرو را در باما بخوانید.

source

viraje

توسط viraje