Wp Header Logo 230.png

به گزارش پرشین خودرو، گروه بهمن در پیامی، پیروزی رییس جمهور منتخب چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، دکتر مسعود پزشکیان را تبریک و تهنیت گفت و تداوم موفقیت وی را در عرصه صیانت از حقوق ملت ایران خواستار شد.

متن پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم
انتخابات ریاست جمهوری، تجلی ناب حضور مردم شریف ایران در صیانت از میهن است و برگزاری چهاردهمین دوره از انتخابات پرشکوه آن در سال ۱۴۰۳ با حضور مومنانه ملت، نمونه روشن انسجام ملی را به نمایش گذاشت و در این برهه حساس، ضمن تقویت امنیت ملی، منافقان و دشمنان این مرز و بوم را ناامید کرد و تلاش‌های مذبوحانه آنان را بی‌اثر ساخت.

مجموعه کارکنان گروه بهمن و خانواده‌هایشان که همواره در صحنه‌های مختلف اجتماعی و سیاسی، عشق به ایران اسلامی را معنا کرده‌اند و دوشادوش سایر اقشار جامعه، به دعوت رهبر محبوب خود لبیک گفته و سهم خود را در حماسه باشکوه انتخابات  ریاست جمهوری در ۸ و ۱۵ تیرماه ادا کردند و امروز مایه مسرت است که در سایه این حضور ارزشمند، جنابعالی به عنوان فردی آگاه، دلسوز و متعهد موفق به کسب رای اعتماد ملت شدید. این انتخاب را به مقام معظم رهبری، ملت شریف ایران و حضرتعالی که با قبول مسوولیت، صیانت از حقوق ملت را عهده‌دار شده‌اید، تهنیت می‌گویبم و تداوم توفیق را برایتان مسالت داریم.

گروه بهمن، به عنوان بزرگترین شرکت خصوصی تولید کننده خودرو(تجاری وسواری) در کشور امیدوار است، در سایه تحولات سیاسی داخلی و بین المللی منبعث از قانون اساسی، روند حرکت رو به جلوی این صنعت تسریع شود و در سایه حمایت شما ظرفیت‌های مکتوم و پوشیده‌ای که می‌تواند در خدمت توسعه این بخش از صنعت کشور باشد، بیش از گذشته مورد توجه قرار گیرد. 

امید است که با بهره‌گیری از تدابیر خردمندانه و تجربیات ارزشمند شما، کشور عزیزمان به افقی روشن‌تر و آینده‌ای درخشان‌تر هدایت شود. سربلندی و سعادت همواره همراه شما باد.

source

viraje

توسط viraje