Wp Header Logo 438.png

به گزارش پرشین خودرو، ثبت نام ۲ خودرو وارداتی نیسان سیلفی و نیسان قشقایی در سامانه عرضه خودروهای وارداتی آغاز شد.

در اطلاعیه شرکت نامی خودرو از ثبت‌نام جدید و فروش فوق العاده تیرماه ۱۴۰۳ خبر داده شده است.

براساس این اطلاعیه، به اطلاع تمام افراد واجد شرایط در ماده ۴ دستورالعمل تنظیم بازار خودرو سواری (مصوبه جلسه ۵۴۳ شورای رقابت) می‌رساند، از روز سه‌شنبه مورخ  ۱۹ /۰۴/ ۱۴۰۳ تا ساعت ۲۳:۵۹ روز یکشنبه ۲۴ /۰۴/ ۱۴۰۳ می‌توانند ثبت‌نام انجام داده و خودروهای نیسان را از سبد محصولات اعلامی سامانه عرضه خودرهای وارداتی انتخاب کنند.

متقاضیان باید از تاریخ دوشنبه ۱۸ /۰۴/ ۱۴۰۳ تا ساعت ۱۲:۰۰ روز شنبه ۲۳ /۰۴/ ۱۴۰۳ یکی از حساب‌های خود را فقط نزد شعب بانک‌های واجد شرایط اعلامی در سامانه به نام خودرو وارداتی وکالتی و مبلغ ۵ میلیارد ریال مسدود کنند.

آن دسته از متقاضیان سامانه یکپارچه عرضه خودروهای وارداتی که در اسفند ۱۴۰۱ ثبت نام کرده و در سامانه عرضه خودروی وارداتی اولویت دارند تنها در این عرضه اولویت ایشان حفظ و در صورت عدم انتخاب اولویت های خود، از سامانه حذف می شوند و در عرضه های آتی همانند سایر متقاضیان بر اساس شرایط اعلامی باید اقدام کنند.

ردیف نام شرکت نشان تجاری مدل قیمت فروش قطعی در مبادی ورودی – ریال
۱ نامی خودرو NISSAN Sylphy ۱۹.۴۴۰.۸۰۰.۰۰۰
۲ نامی خودرو NISSAN Qashqai ۲۲.۳۹۱.۶۰۰.۰۰۰

تبصره ۱- قیمت مندرج در جدول، قیمت قطعی در مبادی ورودی بوده و هزینه‌ها و عوارض قانونی پس از ترخیص از قبیل: بیمه شخص ثالث، مالیات بر ارزش افزوده، هزینه‌های شماره گذاری، اسقاط خودروی فرسوده، کرایه حمل و … به قیمت‌های فوق اضافه می‌ شود که واردکنندگان با رعایت آیین نامه اجرایی قانون حمایت از مصرف کنندگان خودرو می توانند نسبت به دریافت آن اقدام کرده و در موعد مقرر نسبت به تحویل خودرو اقدام کنند.

تبصره ۲- قیمت قطعی خودروهای مذکور پس از ارایه تمام مستندات و مدارک مثبته و براساس آخرین ضوابط و مقررات تعیین و متعاقباً در سامانه عرضه خودروهای وارداتی بارگذاری خواهد شد.

تبصره ۳- عدم واریز وجه در هر یک از مراحل ذکر شده و حداکثر ۵ روز پس از فراخوان صورت گرفته، به منزله انصراف از طرح بوده و متقاضی از اولویت بندی خودرو وارداتی انتخابی حذف می‌ شود.

تبصره ۴- تمام شرکت‌های واردکننده می‌بایست مطابق  آیین‌نامه اجرایی قانون حمایت از حقوق مصرف کنندگان خودرو نسبت به تحویل خودرو و دریافت وجه از مشتریان اقدام نمایند در صورت تاخیر در تحویل و … قراردادهای مذکور مشمول جرایم مندرج در آیین نامه فوق خواهند شد.

تبصره ۵- با وکالتی کردن حساب و ثبت نام اولیه در سامانه یکپارچه هیچ تعهدی مبنی بر تخصیص خودرو ایجاد نخواهد شد.

تبصره ۶- اطلاعات تمام متقاضیان مرتبط با این طرح حسب ماده ۱۹ آیین‌نامه اجرایی ماده ۱۴ الحاقی قانون مبارزه با پولشویی و طرح مالیات برعایدی سرمایه در اختیار نهادهای ذیربط قرار می‌گیرد.

نیسان سیلفی

مشخصات فنی نیسان سیلفی

نیسان سیلفی e-PRO در اصل نسخه هیبریدی نیسان سیلفی با ظاهر جدید است که از ترکیب یک پیشرانه ۱.۲ لیتری با موتور برقی توان تولید ۱۳۶ اسب بخار قدرت و ۳۰۰ نیوتن متر گشتاور را فراهم می‌کند.

رینگ آلومینیومی، ترمز پارک برقی (EPB)، سیستم کنترل کمکی حرکت در سربالایی و جلوگیری از حرکت رو به عقب (HAC)، سیستم ترمز کنترل لغزش خودرو هنگام شتاب گیری (ASR)، هشدار کم بودن و نمایش فشار هوای درون تایر به طور مجزا برای هر چرخ (TPMS)، کیسه هوای جانبی، کیسه هوای پرده ای، سیستم هشدار صوتی به عابر پیاده (VPS)، سیستم هشدار خروج از خطوط (LDW)، سیستم ضد سرقت ( ایموبلایزر)، شارژر Wireless، شیشه بالابرهای برقی اتوماتیک، آینه های جانبی با تنظیمات برقی، کروز کنترل تطبیقی، سیستم هشدار وضعیت خودروهای اطراف در هنگام حرکت به عقب (بیرون آمدن از حالت پارک به عقب) (CTA)، سیستم هوشمند کمک رانندگی ProPILOT AUTO HOLD، سیستم حرکت بین خطوط (LKA)، هشدار مانع در نقاط کور (BSW)، سیستم توقف(خاموش) و بکار اندازی(روشن شدن) مجدد موتور خودرو (ISS) از جمله ویژگی های نیسان سیلفی اعلام شده است.

برای دریافت کاتالوگ نیسان سیلفی اینجا کلیک کنید.

نیسان قشقایی

مشخصات فنی نیسان قشقایی

نامی خودرو برای نیسان قشقایی، پیشرانه ۲ لیتری با توان تولید ۱۳۹ اسب بخار و گشتاور ۱۸۴ نیوتن متری را در نظر گرفته که نیرو را از طریق یک گیربکس سی وی تی به محور جلو خودرو منتقل می‌کند.

نیسان قشقایی در بخش ایمنی به ترمز پارک برقی، ترمز ضد قفل با سیستم توزیع نیروی الکترونیکی ترمز، سیستم کنترل پایداری، سیستم کنترل حرکت در سربالایی و سرپایینی، کنترل فشار باد تایرها، ایربگ جانبی و پرده‌ای، سیستم کنترل لغزش هنگام شتاب گیری و اتوهولد مجهز است.

اتولایت، آیینه‌های جانبی برقی، استارت دکمه‌ای و مالتی مدیای ۹ اینچی بخشی دیگر از امکانات رفاهی این خودرو محسوب می‌شود.

برای دریافت کاتالوگ نیسان قشقایی اینجا کلیک کنید.

source

viraje

توسط viraje