Wp Header Logo 445.png

به گزارش پرشین خودرو، امروز(۲۰ تیرماه ۱۴۰۳)، دوازدهمین سالگرد تأسیس شرکت آرین دیزل است.

شرکت آرین دیزل در سال ۱۳۹۱ با هدف تحول در صنعت خودروهای تجاری تأسیس شد. از تولید نخستین محصول تا به ‌روزترین فناوری‌ها، آرین دیزل همیشه تلاش کرده تا نیازهای مشتریان را به بهترین شکل ممکن برآورده کند و به اعتماد آنان پاسخ دهد.

پس از تأسیس در سال ۱۳۹۱، آرین دیزل با تعریف استانداردهای جدید در کیفیت، رضایت و ارزش مشتری، تبدیل به نیرویی محرک در بخش خودروهای تجاری شد. یک سال پس از تأسیس شرکت، آرین دیزل شراکت خود با JAC Motors را آغاز و در سال ۱۳۹۳ واردات خودروهای تجاری سبک با برند JAC را آغاز کرد. سبد اولیه محصولات آرین دیزل دربرگیرنده محصولاتی از سری N شرکت JAC شامل کامیونت‌های ۵.۶ تن، ۶ تن، ۷.۵ تن و ۸.۲ تن بود.

آرین دیزل

با توسعه شرکت، بلندپروازی‌های آرین دیزل ادامه پیدا کرد و تصمیم بر آن شد که آرین دیزل صرفاً واردکننده این محصولات تجاری نباشد، بلکه در راستای تولید محصولات نیز قدم بردارد. این تفکر منجر به خرید سایت تولیدی شهرستان خمین شد. به رغم چالش‌های موجود در بخش تولید، آرین دیزل سه محصول تجاری سبک JAC – کامیونت‌های N۶۰،N۸۵ و N۹۰ – و همچنین ون Sunray را به بازار معرفی کرد.

سه سال بعد و در پی آغاز همکاری راهبردی با شرکت SHACMAN، آرین دیزل تحت برند SHACMOTO وارد حوزه خودروهای تجاری سنگین شد. این همکاری موجب شد تا آرین دیزل محصولاتی از قبیل کشنده تک محور X۵۰۰۰، کامیون باری جفت محور X۵۰۰۰L و همچنین کامیون کمپرسی جفت محور X۵۰۰۰D را به سبد محصولات خود اضافه کند و حضور خود در بازار خودروهای تجاری را استحکام بخشد.

امروز آرین دیزل تبدیل به یک سازمان چند وجهی در صنعت خودروهای تجاری شده است و دارای شبکه فروش و خدمات پس از فروش با ۳۰ نماینده در سرتاسر کشور است. از دستاوردهای اخیر آرین دیزل می‌توان تبدیل شدن به دومین تولیدکننده خودروهای تجاری سبک در سال ۱۴۰۱ و ۱۴۰۲ از حیث تعداد فروش و تولید را نام برد. مطمئناً بدون کمک ۳۰۰ متخصصی که در حال حاضر در آرین دیزل مشغول به خدمت هستند، دستیابی به چنین اهدافی میسر نبود.

با نگاه به آینده، آرین دیزل تمرکز خود را بر روی توسعه سبد محصولات قرار داده است و تصمیم به معرفی یک کشنده اقتصادی و همچنین یک کشنده مدرن و زیبا با همکاری شرکت SHACMAN و ۴ محصول جدید در بخش کامیونت‌ها با همکاری شرکت JAC در آینده‌ای نزدیک گرفته است. این شرکت مشتاقانه درانتظار پروژه‌های آتی خود بوده و متعهد است که تعالی را در تمام جنبه‌های عملیات خود سرلوحه امور قرار دهد.

در شرکت آرین دیزل ما به ارزش‌هایی چون کیفیت، نوآوری، و مشتری‌مداری پایبند هستیم. این ارزش‌ها نه تنها در محصولات و خدمات ما بلکه در تعاملات روزمره با مشتریان، همکاران، و شرکای تجاری تجلی می‌یابند. ما اعتقاد داریم که موفقیت پایدار از تعهد به این اصول حاصل می‌شود.

در این لحظه ویژه، مایلیم از همه مشتریان، کارکنان، و شرکای تجاری که ما را در این مسیر همراهی کرده‌اند، صمیمانه تشکر کنیم. بدون حمایت شما، دستاوردهای ما ممکن نمی‌بود.

با امید به آینده‌ای روشن‌تر، ما به مسیر خود ادامه می‌دهیم و متعهد به ارائه بهترین‌ها هستیم.

source

viraje

توسط viraje