یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
نقل‌وانتقال سند خودرو امسال بدون مراجعه به دفاتر اسناد رسمی انجام می‌شود. نیروی انتظامی مکلف شده با راه‌اندازی سامانه جدید، شرایط مورد نیاز برای مراحل نقل‌وانتقال سند خودرو به‌شکل آنلاین را فراهم کند و مراجعه حضوری فقط برای احراز هویت فروشنده و خریدار، اصالت خودرو و فک و نصب پلاک باشد.
به گزارش خودروتک ، طبق جدول منتشر شده از اعداد و ارقام مالیات نقل‌وانتقال سند خودرو که معادل یک درصد از ارزش مدل‌های داخلی محسوب می‌شود، کمترین هزینه برای پیکان است و این رقم ۷۲ هزار تومان خواهد بود. هزینه نقل و انتقال سند پراید دست‌کم ۱۸۰ هزار تومان برای مدل‌های نسیم و صبا است و این هزینه برای پراید صندوقدار و هاچ‌بک مدل ۹۹ کمتر از ۷۰۰ هزار تومان اعلام شده است.
هزینه نقل‌وانتقال خودرو امسال حداقل ۷۲ هزار تومان است. این رقم برای نقل‌وانتقال سند پیکان اعلام شده و کمترین هزینه نقل‌وانتقال پراید ۱۸۰ هزار تومان است که برای مدل‌های نسیم و صبا درنظر گرفته شده است. هزینه نقل‌وانتقال پراید هاچ‌بک یا همان ۱۱۱ امسال حداقل ۳۳۶ هزار تومان است. این رقم برای مدل‌هایی که قبل سال ۹۵ تولید شده‌اند، اعلام شده و اگر خودرو مورد نظر مدل سال ۹۹ باشد، هزینه نقل‌وانتقال سند خودرو به ۶۷۲ هزار تومان می‌رسد. هزینه نقل‌وانتقال سند پراید ۱۳۱ یا صندوقدار تفاوت زیادی با مدل‌های هاج‌بک ندارد.
هزینه نقل‌وانتقال سند پراید صندوقدار مدل ۹۵ به قبل، امسال ۳۲۴ هزار تومان است و اگر پرایدی که می‌خرید محصول سال ۹۹ باشد، باید ۶۴۸ هزار تومان مالیات بابت نقل‌وانتقال سند آْن پرداخت کنید. هزینه نقل‌وانتقال سند تیبا امسال صندوقدار دست‌کم ۴۱۲ هزار تومان است و بابت انتقال سند مدل‌های تولید شده در سال ۱۴۰۱ باید یک میلیون و ۳۰ هزار تومان پرداخت کرد. اگر به‌جای تیبا صندوقدار، سراغ معامله تیبا ۲ بروید، باید دست‌کم ۴۳۶ هزار تومان و نهایتا یک میلیون و ۹۰ هزار تومان بپردازید. رقم ۴۳۶ هزار تومان بابت مدل‌هایی که قبل سال ۹۵ تولید شده‌اند دریافت می‌شود و بابت نقل‌وانتقال سند مدل‌های تولید شده در سال ۱۴۰۱ باید یک میلیون و ۹۰ هزار تومان پرداخت کرد.
خودرو
مالیات مدل ۱۴۰۱
مالیات مدل ۱۴۰۰
مالیات مدل ۹۹
مالیات مدل ۹۸
مالیات مدل ۹۷
مالیات مدل ۹۶
مالیات مدل ۹۵ یا قبل از آن
پراید نسیم


۱۸۰ هزار تومان
پراید صبا


۱۸۰ هزار تومان
پراید ۱۱۱


۶۷۲ هزار تومان
۵۸۸ هزار تومان
۵۰۴ هزار تومان
۴۲۰ هزار تومان
۳۳۶ هزار تومان
پراید ۱۳۱


۶۴۸ هزار تومان
۵۶۷ هزار تومان
۴۸۶ هزار تومان
۴۰۵ هزار تومان
۳۲۴ هزار تومان
تیبا صندوقدار
ک میلیون و ۳۰ هزار تومان
۹۲۷ هزار تومان
۸۲۴ هزار تومان
۷۲۱ هزار تومان
۶۱۸ هزار تومان
۵۱۵ هزار تومان
۴۱۲ هزار تومان
تیبا ۲
یک میلیون و ۹۰ هزار تومان
۹۸۱ هزار تومان
۸۷۲ هزار تومان
۷۶۳ هزار تومان
۶۵۴ هزار تومان
۵۴۵ هزار تومان
۴۳۶ هزار تومان
هزینه نقل‌وانتقال سند پژو ۴۰۵ GLX دست‌کم ۴۸۰ هزار تومان است. این هزینه بابت نقل‌وانتقال سند مدل‌هایی تولید شده قبل ۹۵ گرفته می‌شود و اگر خودرو محصول سال ۱۴۰۰ باشد، رقم مالیات به یک میلیون و ۸۰ هزار تومان می‌رسد. هزینه نقل‌وانتقال پژو ۲۰۶ تیپ دو دست‌کم ۵۲۴ هزار تومان برای مدل‌های تولید شده قبل سال ۹۵ اعلام شده و بابت نقل‌وانتقال سند مدل‌هایی که امسال تولید شده‌اند، باید یک میلیون و ۳۱۰ هزار تومان پرداخت کرد. بین مدل‌های ۲۰۶ تیپ پنج اگر خودرو قبل سال ۹۵ تولید شده باشد، هزینه نقل‌وانتقال سند آن ۵۶۰ هزار تومان است و این رقم برای مدل‌های تولید شده سال ۱۴۰۰ یعنی آخرین سال تولید پژو ۲۰۶ تیپ پنج، یک میلیون و ۲۶۰ هزار تومان خواهد بود.
هزینه نقل‌وانتقال سند دنا تیپ یک تولید شده در سال‌های ۹۵ و قبل از آن ۷۱۶ هزار تومان است و این هزینه برای مدل‌های تولید شده در سال ۱۴۰۱ یک میلیون و ۷۹۰ هزار تومان اعلام شده است. دنا پلاس توربوشارژ اتوماتیک نیز با قیمت ۳۵۰ میلیون تومان در کارخانه گران‌ترین نسخه دنا در بازار است و هزینه نقل‌وانتقال مدل‌های تولید شده امسال سه میلیون و ۴۹۰ هزار تومان است و این هزینه برای مدل‌های سال ۹۵ و قبل از آن یک میلیون و ۳۹۶ هزار تومان خواهد بود. هزنیه نقل‌وانتقال سند رانا EL که قبل سال ۹۵ تولید شده ۴۴۰ هزار تومان خواهد بود و اگر رنا پلاس مدل ۱۴۰۱ را بخرید باید یک میلیون و ۸۵۰ هزار تومان مالیات بابت انتقال سند آن پرداخت کرد.
خودرو
مالیات مدل ۱۴۰۱
مالیات مدل ۱۴۰۰
مالیات مدل ۹۹
مالیات مدل ۹۸
مالیات مدل ۹۷
مالیات مدل ۹۶
مالیات مدل ۹۵ یا قبل از آن
پژو ۴۰۵ GLX

یک میلیون و ۸۰ هزار تومان
۹۶۰ هزار تومان
۸۴۰ هزار تومان
۷۲۰ هزار تومان
۶۰۰ هزار تومان
۴۸۰ هزار تومان
پژو ۲۰۶ تیپ دو
یک میلیون و ۳۱۰ هزار تومان
یک میلیون و ۱۷۹ هزار تومان
یک میلیون و ۴۸ هزار تومان
۹۱۷ هزار تومان
۷۸۶ هزار تومان
۶۵۵ هزار تومان
۵۲۴ هزار تومان
پژو ۲۰۶ تیپ پنج

یک میلیون و ۱۶۰ هزار تومان
یک میلیون و ۱۲۰ هزار تومان
۹۸۰ هزار تومان
۸۴۰ هزار تومان
۷۰۰ هزار تومان
۵۶۰ هزار تومان
دنا تیپ یک
یک میلیون و ۷۹۰ هزار تومان
یک میلیون و ۶۱۱ هزار تومان
یک میلیون و ۴۳۲ هزار تومان
یک میلیون و ۲۵۳ هزار تومان
یک میلیون و ۷۴ هزار تومان
۸۹۵ هزار تومان
۷۱۶ هزار تومان
دنا پلاس توربوشارژ اتوماتیک
سه میلیون و ۴۹۰ هزار تومان
سه میلیون و ۱۴۱ هزار تومان
دو میلیون و ۷۹۲ هزار تومان
دو میلیون و ۴۴۳ هزار تومان
دو میلیون و ۹۴ هزار تومان
یک میلیون و ۷۴۵ هزار تومان
یک میلیون و ۳۹۶ هزار تومان
رانا EL

۵۵۰ هزار تومان
۴۴۰ هزار تومان
رانا پلاس
یک میلیون و ۸۶۵ هزار تومان
یک میلیون و ۶۷۸ هزار تومان
یک میلیون و ۴۹۲ هزار تومان
یک میلیون و ۳۰۵ هزار تومان
یک میلیون و ۱۱۹ هزار تومان
۹۳۲ هزار تومان
۷۴۶ هزار تومان
 
تمامی حقوق این سایت متعلق به میباشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است

source

سئو سایت

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط viraje