نمایش‌های خیره‌کننده بازی S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl در سال‌های اخیر، موجب بالا رفتن انتظارات از این عنوان شده است؛ اکنون با نزدیک شدن به زمان عرضه این بازی در اوایل سال آینده، GSC Game World به عنوان توسعه‌دهنده جزئیاتی را درمورد حالات گرافیکی مختلف بازی ارائه کرده است.
در مصاحبه اخیر این استودیو با یک پخش‌کننده چینی، اوکراینی‌ها اعلام کردند که S.T.A.L.K.E.R. 2 بویسله یکی از حالت‌های گرافیکی قرار داده شده در تنظیمات بازی، گیمرها میتوانند تا آن را با نرخ 60 فریم برثانیه روی ایکس باکس سریز ایکس و حتی اس تجربه کنند؛ با این حال توسعه دهندگان درمورد رزولوشن و میزان کیفیت تصاویر در این حالت حرفی نزدند.

نکته جالب این است که GSC Game World قبلا گفته بود که استاکر 2 تا نرخ 120 فریم برثانیه را نیز در ایکس باکس سری ایکس به اجرا خواهد گذاشت؛ حالا باید دید که آیا این حالت همچنان بخشی از برنامه استودیو است یا خیر.

در همین مصاحبه، سازندگان این موضوع را هم فاش کردند بخش داستانی شوتر اول شخص و جهان‌باز آنان تا 40 ساعت به طول می‌انجامد.

بعد از تاخیرهای فراوان، S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl قرار است تا در سه ماهه نخست سال 2024 بصورت انحصاری زمانی برای ایکس باکس سری ایکس/اس و رایانه‌های شخصی منتشر بشود.

source

توسط