اینتر با سیمونه اینزاگی 2 سال متوالی قهرمان کوپا ایتالیا شده بود و به دنبال هت تریک در قهرمانی این رقابت ها بود اما آنها در مرحله یک هشتم نهایی به شکلی دراماتیک حذف شدند. گل کارلوس آگوستو در دقیقه 92 با گل های دقیقه 112 و 116 بولونیا پاسخ داده شد و شاگردان تیاگو موتا حریف فیورنتینا شدند.

پس از بازی سیمونه اینزاگی در گفتگو با مدیاست گفت:

ناامیدکننده است زیرا ما 2 سال متوالی قهرمان کوپا ایتالیا شده بودیم و مخصوصا پس از چنین دیداری، شایسته پیروزی بودیم. می دانیم فوتبال همین است. تنها مشکل ما 15 دقیقه پایانی وقت های اضافه بود. به از دست دادن برتری عادت نداشتیم و مخصوصا پس از آنکه 90 دقیقه بسیار خوب کار کردیم، این شکست واقعا آزاردهنده بود. بچه ها و هواداران می خواستند به مرحله یک چهارم نهایی برسند. 

این شکست با مصدومیت لائوتارو مارتینز بدتر هم شد. او در حالی از بازی بیرون رفت که از ناحیه ران پای چپ درد داشت. پس از تعویض، لائوتارو روی نیمکت یک پتو روی خودش انداخته بود تا دوربین ها ناراحتی او را شکار نکنند:

وضعیت او مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت. امیدواریم مصدومیت او جدی نباشد. کادر پزشکی نسبتا آرام هستند اما با توجه به آنکه دو روز و نیم دیگر بازی داریم، باید وضعیت ارزیابی شود. 

الکسیس سانچز مصدوم بود و به همین دلیل لائوتارو از ابتدا کنار آرناتوویچ به میدان رفت. از اینزاگی سوال شد عملکرد آرناتوویچ امشب چطور بود؟

من از عملکرد او راضی بودم. او کاری را که لازم بود و از او خواسته بودیم، انجام داد. واضحا او در زمینه گلزنی خوش شانس نبود اما به خوبی توپ را نگه داشت و در موقعیت های خوب قرار می گرفت. 

استفانو سنسی به عنوان یار تعویضی وارد میدان شد و به نظر باید روی گل دوم بولونیا همراه با اندوی حرکت می کرد تا او را متوقف کند اما توان آن را نداشت:

فکر می کنم در کورس با اندوی خیلی از بازیکنان با مشکل مواجه می شوند. روی آن گل نباید اجازه می دادیم زیرکزی جلو برود. فکر می کنم 90 درصد از بازیکنان سری آ برای دنبال کردن اندوی با مشکل مواجه می شوند. 

زیرکزی به عنوان یار تعویضی وارد شد و کاملا بازی را تغییر داد و هر دو پاس گل را او ارسال کرد:

او بازیکن خیلی خوبی است و به عملکرد قدرتمند خودش ادامه می دهد. فیلم پاس پشت پای او را روی گل اول بولونیا دیدم. او همچنین روی گل دوم واقعا خوب پاس داد. 

source

توسط