Wp Header Logo 305.png


منتشر شده در 18 بهمن 1402 ساعت 18:04


نمایندگی‌ استاندارد لاماری در اهواز افتتاح شد

سیزدهمین نمایندگی استاندارد لاماری در شهر اهواز افتتاح شد.

شرکت آرین پارس موتور در راستای توسعه شبکه نمایندگی‌های خود، اقدام به افتتاح نمایندگی کد ۶۱۰۲ در شهر اهواز کرد و با آغاز فعالیت رسمی این نمایندگی، تعداد نمایندگی‌های استاندارد برند لاماری در کشور به سیزده رسید.

در افتتاح نمایندگی لاماری ۶۱۰۲ با مدیریت عبدالمجید مزرعه و به وسعت ۴۰۰ متر مربع در منطقه بلوار آیت الله بهبهانی  شهر اهواز، محصول لاماری ایما به نمایش گذاشته شد.
این خودرو از یک پیشرانه ۱.۵ لیتر توربو شارژ با فناوری پاشش مستقیم سوخت (TGDI) بهره می‌برد که توان تولید قدرت ۱۹۵ اسب بخار و گشتاور ۲۸۵ نیوتن‌متر را دارد. این قدرت از طریق جعبه‌دنده ۷ سرعته دوکلاچه تَر به چرخ‌های جلو منتقل می‌شود.

نمایندگی لاماری کد ۶۱۰۲ به‌ عنوان نخستین نماینده این برند در جنوب کشور، با بهره‌گیری از نیروهای متخصص و آموزش‌دیده آماده خدمت‌ رسانی به مشتریان برند لاماری در شهر اهواز است.

تجهیز و افتتاح سایر نمایندگی‌های فروش لاماری و همچنین نمایندگی‌های خدمات پس از فروش این برند طی هفته‌های آتی در دستور کار شرکت آرین پارس موتور قرار دارد و در راستای توسعه شبکه فروش و خدمات پس از فروش برند لاماری، نمایندگی‌های این برند بر اساس استاندارد مدون و مکتوب تا سال آینده آماده ارائه خدمات به مشتریان لاماری در سراسر کشور هستند.

source
کلاس یوس

viraje

توسط viraje