در نمایشگاه خودرو پکن؛

صنعت ماشین: در میان تمام جذابیت‌های نمایشگاه خودرو پکن، دانگ فنگ از سایبرتراک خود رونمایی کرد. در حالی که مطمئن نیستیم که این خودرو به تولید برسد یا خیر، خودروسازان چینی تمایل به ساخت وسایل بسیار عجیب و غریب دارند، بنابراین احتمال زیادی وجود دارد که این پیکاپ الکتریکی به‌زودی به جاده‌ها بیاید.

به گزارش صنعت ماشین،

 از لحظه‌ای که تسلا سایبرتراک رونمایی شد، بسیاری از ما انتظار معرفی نسخه‌های کپی چینی را داشتیم که حالا این زمان فرا رسیده است.

تسلا سایبرتراک فیک رونمایی شد! +تصاویر

در میان تمام جذابیت‌های نمایشگاه خودرو پکن، دانگ فنگ از سایبرتراک خود رونمایی کرد. در حالی که مطمئن نیستیم که این خودرو به تولید برسد یا خیر، خودروسازان چینی تمایل به ساخت وسایل بسیار عجیب و غریب دارند، بنابراین احتمال زیادی وجود دارد که این پیکاپ الکتریکی به‌زودی به جاده‌ها بیاید.

گمان می‌رود که این پیکاپ بر پایه پلتفرم برقی دانگ فنگ ساخته شده و طبق ادعای این شرکت، می‌تواند قدرت ۱۳۰۵ اسب بخاری را ارائه کند که آن را حتی از نسخه پرچمدار سایبرتراک تسلا قدرتمندتر می‌کند.

تسلا سایبرتراک فیک رونمایی شد! +تصاویر

شکی نیست که طراحان دانگ فنگ از سایبرتراک الهام گرفته‌اند. در مقایسه با تسلا، لبه‌های آن کمی نرم‌تر است و پنل‌های بدنه آن از فولاد ضدزنگ ساخته نشده است. در جلو، یک نوار نور LED وجود دارد که می‌تواند تصاویر مختلفی را نمایش دهد.

نگاه کردن به این پیکاپ از کنار، ویژگی‌های جالبی را نشان می‌دهد. به عنوان مثال، درهای عقب با قابلیت باز شدن متقارن (به سبک رولزرویس)، پله‌های جانبی با قابلیت جمع شدن برقی، روکش چرخ‌های آیرودینامیک و مجموعه‌ای از لاستیک‌های مناسب زمین‌های گلی است. نفوذ سایبرتراک در قسمت عقب ادامه دارد، جایی که دانگ فنگ این مدل را با چادری که از قسمت بار بیرون می‌آید به نمایش گذاشت.

تسلا سایبرتراک فیک رونمایی شد! +تصاویر

در داخل کابین، یک فرمان مربع‌شکل و نمایشگرهایی وجود دارد که به نظر می‌رسد تمام عرض داشبورد را در برمی‌گیرند. این پیکاپ همچنین دارای صندلی‌های خاصی است که به نظر می‌رسند در قسمت پشتی آن‌ها از فیبر کربن استفاده شده است.

تسلا سایبرتراک فیک رونمایی شد! +تصاویر

source
کلاس یوس

viraje

توسط viraje