Article 638506928077761083 Thumb 960 542638506941271412931

تسلا سایبرتراک، محصولی پرحاشیه با طراحی عجیب و فضایی است. بسیاری از شرکت‌های چینی پس از معرفی سایبرتراک، اقدام به ساخت کپی آن کردند. چندی پیش شرکت دانگ‌ فنگ در نمایشگاه خودرو پکن محصول جدیدی را معرفی کرد، که درواقع یک سایبرتراک چینی است.

مشخصات ظاهری پیکاپ برقی دانگ‌ فنگ

درباره طراحی این خودرو، شکی نیست که از سایبرتراک الهام گرفته است. اگر بخواهیم آن را با سایبرتراک مقایسه کنیم، لبه‌های آن نرم‌تر بوده و به نظر می‌رسد از فولاد ضدزنگ ساخته نشده است.

در بخش جلویی خودرو، یک نوار نورانی LED قرار گرفته که می‌تواند تصاویر مختلفی را نمایش دهد. یک لوگو نورانی نیز در بخش جلویی قرار گرفته است.

اگر خودرو را از نمای جانبی نگاه کنیم، موارد جالبی به چشم می‌خورد؛ درهای عقب به صورت خودکشی باز شده و پله‌های جانبی به صورت برقی باز و بسته می‌شوند. کاور رینگ آیرودینامیک و تایرهای مناسب گل و لای از سایر ویژگی‌های آن است.

شباهت‌های آن با سایبرتراک به بخش عقب تراک نیز کشیده شده و دانگ‌ فنگ در بخش بار یک چادر تعبیه کرده است. این چادر از بخش بار باز می‌شود و قابل استفاده است.

داخل کابین این تراک چینی، یک فرمان با شکل مربع نصب شده است. نمایشگر نیز تمام عرض داشبورد را در ب گرفته است. به نظر می‌رسد پشتی صندلی‌ها نیز از جنس فیبرکربن است.

مشخصات فنی پیکاپ برقی دانگ‌ فنگ

به نظر می‌رسد این تراک چینی طبق پلتفرم اسکیت برد EV دانگ‌ فنگ ساخته شده است. ادعا شده که این محصول 1305 اسب‌بخار قدرت تولید می‌کند. این بدان معناست، که حتی از نسخه پرچمدار تسلا سایبرتراک قدرتمندتر است.

جدیدترین اخبار خودرو را در باما بخوانید.

source
کلاس یوس

viraje

توسط viraje