Fotojet242638516543845959847

اداره پلیس ساحلی میامی، تصاویر و ویدیوهایی را از جدیدترین خودرو خود در فضای مجازی منتشر کرده است. این خودرو، یک رولزرویس گوست مدل ۲۰۱۲ است که پلیس تصور می‌کرد با بازخورد مثبت کاربران مواجه شود. اما این تصاویر بیش‌تر باعث خشم کاربران شد و آن‌ها می‌خواهند دلیل این که چرا خودروی لوکس اولویت پلیس بوده را بدانند.

در ویدیو منتشر شده، یک رولزرویس گوست مدل ۲۰۱۲ دیده می‌شود که لباس پلیس بر تن کرده و چراغ‌های چشمک‌زن قرمز و آبی دارد. در این پست در فضای مجازی، اشاره شده که رولزرویس گوست متعلق به برمان موتور است و این فروشگاه هزینه پروژه را تقبل کرده است. اما کاربران در بخش نظرات، بسیار انتقاد کردند. حتی برخی از کاربرانی که توضیحات و تقبل هزینه توسط شرکت ثالث را خوانده بودند نیز ناراضی هستند و می‌گویند آیا نوع همکاری دیگری نبود که حداقل کمی برای جامعه مفید باشد.

رولزرویس گوست برای پلیس میامی

اداره پلیس میامی، توضیح داد که در این پروژه، مالیات‌دهندگان هیچ سهمی نداشته‌اند و برای جذب استخدام بوده است. رئیس پلیس این بخش در بیانیه‌ای اعلام کرد که رولزرویس نشانه تعهد ما به نوآوری و استخدام بهترین و باهوش‌ترین افراد برای خدمت به جامعه است.

افسر اطلاعات عمومی اداره پلیس ساحل میامی، اظهار کرد روش‌های سنتی برای استخدام دیگر پاسخگو نیست. وی معتقد است استفاده از ابزارهای خلاقانه می‌تواند افرادی را جذب کند که ارزش‌هایی مانند صداقت و برتری دارند.

همان طور که اشاره شد، این خودرو برای مالیات‌دهندگان هزینه‌ای نداشته است؛ اما ممکن است هنگامی که خسارتی به آن وارد شود، مردم درگیر شوند.

جدیدترین اخبار خودرو را در باما بخوانید.

source
کلاس یوس

viraje

توسط viraje