یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
تایلند استعدادهای خودرویی زیادی دارد و ماشین بازهای زیادی هم در این کشور حضور دارند. تایلندی‌ها کارگاه‌هایی دارند که گاها محصولاتی فوق‌العاده عجیب و شگفت‌انگیز تولید می‌کنند و خودرویی که خدمت شما معرفی خواهیم کرد یکی از آن‌هاست! در ویدئوی پیش رو کارگاهی را می‌بینیم که کپی تعدادی از سوپرکارهای مشهور دنیا را می‌سازد و البته تمرکز ویژه‌ای هم روی لامبورگینی گالاردو و آونتادور دارد. یکی از خودروهایی به‌طور خاص جلب‌توجه می‌کند آفرودری الهام گرفته از گالاردو است.

این کپی منحصربه‌فرد از گالاردو به شاسی تویوتا هایلوکس مجهز بوده و پیشرانه لکسوس را نیز پذیرا شده است! بدنه اما شباهتی عالی به گالاردوی واقعی دارد. در بخش جلو هم سپری را می‌بینیم که درست مشابه نمونه بکار رفته در گالاردو LP560-4 فیس لیفت سال ۲۰۱۲ بوده و چراغ‌های جلو نیز توسط خود این کارگاه تولید می‌شوند. همین موضوع درباره تقریباً تمامی پانل‌های بدنه نیز صدق می‌کند. اگرچه برخی تناسبات بدنه تشابه چندانی با نسخه واقعی گالاردو ندارند اما در اکثر بخش‌ها کار خوبی را شاهد هستیم.
البته این گالاردو آفرودر تنها محصول کارگاه موردبحث نیست. تایلندی‌ها روی برخی دیگر از کپی‌های گالاردو و آونتادور هم کار می‌کنند که تمامی آن‌ها از ساب فریم جلوی تویوتا کراون و نمای عقب سفارشی که پذیرای پیشرانه خواهد شد سود می‌برند. پیشرانه‌ها نیز بسته به درخواست مشتری مشخصات متفاوتی دارند. برای مثال یکی از کپی‌های گالاردو به پیشرانه ۶ سیلندر آئودی مجهز شده درحالی‌که یک نمونه دیگر از پیشرانه ۴ سیلندر سری K توربوی هوندا استفاده می‌کند.

این کارگاه همچنین اسباب و وسایل منزل الهام گرفته از سوپرکارها را تولید می‌کند. برای نمونه میزهایی وجود دارند که نمای جلوی محصولات لامبورگینی را به نمایش می‌گذارند. همچنین یک میز الهام گرفته از فراری ۴۸۸ GTB نیز دیده می‌شود؛ اما جالب‌ترین وسیله این کارگاه کپی کاملی از لامبورگینی آونتادور SVJ است که به عنوان تخت عمل می‌کند. کپی‌های لامبورگینی تولیدی در این کارگاه قیمتی معادل ۶۰ هزار دلار دارند هرچند نسخه آفرودر گالاردو با قیمت ۴۵ هزار دلار عرضه می‌شود.
امین
این مرغه اونجا چکار می‌کنه ؟
Aboalfazl demon
کارگاهش تو رباط کریمه
GMA
بیشتر شبیه خروسه…:)
JDM lover
احتمالا بعد از خرید به عنوان اشانتیون میدنش 😂😂😂
AMD
خروس پسر صاحب کارگاهه به باباش گفته تو عکس باشه خروسش معروف شه 😂😂😂
MAJking2
که چی مثلاً شبیه ماشین هایی شده توی بازی های پلی استور هست و امتیاز بازیش هم زیر ۲ ستاره.
درکل ایده جالبی نبود حیف اون قطعات
پدرام
جالبه اما من اگه چنین توانایی و پولی داشتم حداقل یه ماشین با ظاهری طراحی می کردم که قبلا وجود نداشته یه طرح جدید حداقل بدنه اش متفاوت باشه که فردا روزی هم شرکت های خودروسازی نیان شکایت کنن
JDM
ایول
meysam
جنس بدنه اش چیه ؟؟
JDM lover
«««این کارگاه همچنین اسباب و وسایل منزل الهام گرفته از سوپرکارها را تولید می‌کند. برای نمونه میزهایی وجود دارند که نمای جلوی محصولات لامبورگینی را به نمایش می‌گذارند. همچنین یک میز الهام گرفته از فراری ۴۸۸ GTB نیز دیده می‌شود؛»»»
فک کن صبح پاشی روی کاپوت هوراکان صبحانه بخوری😂
تحت پیگرد
۶۰ هزارتا
اگه کسی بخواد همچین پولی بده بره یه خودرو کارخونه ای درست و حسابی بخره به مراتب بهتره تا این ماشینهایی که هر قسمتش مال یه ماشین دیگست. این خودروها وقتی ارزش خرید داره که ارزون باشه
بعدم اینها فکر نکنم مجوز تردد بگیره چون هیچ ایمنی نداره
Alireza
وای اگه فراری بفهمه بیچاره تون میکنه
امیرشایان فرازی
#شتر_پلنگ_قورباغه
mahdi-es17
مرغه استا کارش بوده😂
Mr Naftalin az roghan abad
والا دمش گرم، خودمون که بی عرضه عالم هستیم نمیتونیم پرایدو با پژو ترکیب کنیم ادعامون هم میشه 😂
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.آیا حساب کاربری ندارید؟
source

سئو سایت

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط viraje